Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak hogyan dolgozzam...

Mit csináljak hogyan dolgozzam majd föl?

Figyelt kérdés
Apukám és anyukám azt mondta hogy két héten belül el fogunk költözni a hatalmas kertes házunkból ahol van 4 lovam , egy budapesti lakótelepre. És ott nem lesznek az én drága lovaim :( Csillám, Csini , Star , Black. Ők voltak az én mindeneim és most pedig be kell költöznünk a lovaim nélkül egy másik helyre . :( Pedig minden egyes nap velük vagyok mindegyikőjüket imádom , és mindegyikkel nyertem sok versenyt. :( Egyerűen olyan mintha a testvéreimtől kéne megszabadulnom. :( És aztán külön lesznek tőlem is és messze is és egyáltalán egymástól is. :( Ők már egy mén volt és nem lehet őket szétválasztani mert testvérek és mivel soha nem volt olyan nap hogy egymás nélkül lennének. Vagy nélkülem :( És 4 csodálatos ló helyett 1 hülye bolhazsákom lesz :(
2012. márc. 8. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a "bolhazsák"???
2012. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, kutya.
2012. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha egyet megtartanál bértartásban egy loviban?

Tudom nehéz a szakadás, de talán ha egyet meg tudnál tartani valahogy.... igaz választani is nehéz lehet a 4 közül:(

2012. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy nem lehet őket szétválasztani. A lovak életében normális, hogy pl levadásszák a testvért, vagy új családhoz kell csatlakoznia, simán megszokja.
2012. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amikor táborban voltam 5 napig Black megbolondult rugdalózott és nem evett , Csinit és Csillámot nyugtatózni kellett , Star pedig nem evett semmit. :( Ugyanígy voltak amikor az egyikükkel mentem lovagolni. :(
2012. márc. 9. 09:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy kamu :)


A ló ugyan úgy eszik a gazdája nélkül, meg a egész story nem stimmel. Milyen versenyt nyertél meg?

2012. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
A másik igen. Egy ló ilyet még a társa elvesztése után se csinál, hogy nem eszik. Ő fel se fogja, hogy te nem vagy ott. Ő miután te elmentél már nem is gondol rád. Nem gondolkozik, hogy hol lehetsz, mit csinálhatsz. Ez marhaság, ilyen nincs. Nyugtatózni egy lovat mi?? Haggyál már, elmehetsz a francba a kamuddal.
2012. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdte felsorolni a neveket már tudni lehetett, hogy kamu az egész :D Nehogy már bedőljetek egy ilyen hülyeségnek, a kérdező még az alap dolgokhoz sem ért, hogy például a "mén" az nem egyenlő a "ménessel", még hogy 4 lova van :D haha

Max játéklovak, de azokat meg viheted magaddal, beférnek egy dobozba.

Hol itt a gond? :D

2012. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
KAMUUU, biztos csak ötleteket gyűjt irodalom órára, vagy simán unatkozik.
2012. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
regisztrálj új lóneveldébe!!!
2012. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!