Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok lovaglónadrág szabásm...

Tudnátok lovaglónadrág szabásmintákat?

Figyelt kérdés
Érdekel a szabásmintája, meg lehet, hogy anyum tudna varrni egyet. :) A google-ben nem igazán találtam, de ha tudtok oldalakat vagy esetleg van nektek is, azt megköszönném.

2012. márc. 9. 16:39
 1/4 anonim válasza:
0%
Anyukád nem tud varrni,ez nem olyan hogy leül és megcsinálja..Vegyél egyet 1-2 évig nem növöd ki,meg már a normálisabb fajtát tudsz venni 7000-ért ami ha úgy nézed nem annyira drága 1-2 évig tudod használni
2012. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor az én ismerőseim biztos mind valami bűvös varázslók, mert van, aki varrt, és máig azt használják, mivel pár éve még nem vágták hozzád minden második sarkon... Nem nagyon tudok egyébként szabásmintát, de engem is érdekelne...:)
2012. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Flóra, igaz? :) Amúgy ma jutott eszembe, hogy egy Burda című újságban van lovaglónadrág szabásminta, de csak ilyen divatozásnak, de ha nem vászonból, hanem valami sztreccses anyagból, akkor az szerintem jó lehet :D
2012. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes esetleg kölcsönkérni valakitől, és anyukám az alapján megcsinálná, ha találnék hozzá anyagot, csak sajnos eddig sehol nem találtam erre alkalmasat.
2012. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!