Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor voltatok először terepen...

Mikor voltatok először terepen? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Szóval akkor amikor már vágtázni is tudtatok? Akkor az elsõ vágtátoktól kezdve hányadik alkalommmal?
2012. márc. 11. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Néhány futószáras óra után mentem terepre, azóta is csak a terepet szeretem. Vágtázni is ott sikerült először.
2012. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje lovagoltam, de ott nemigazán volt terep, de mikor jobb helyre kerültem,a kkor egypár alakalom után kivittek. A barátnőm pár hója lovagolt,a mikor kiment ügetős terepre, és egy másik terepen vágtázott először. Persze a legjobb tereplóval ment.
2012. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én először úgy mentem terepre, hogy 2x vágtáztam mindössze, azt is futószáron. Először csak léptünk és ügettünk, majd az oktató megkérdezte, hogy akarok-e egy rövidet vágtázni. Jó volt (:
2012. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ahamm :))
2012. márc. 11. 17:02
 15/15 anonim ***** válasza:
igen, akkor már tudtam vágtázni, az első vágta utáni asszem 2. alkalommal. azelőtt gyakoroltuk a vágtát, hogy biztosan menjen terepen.
2012. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!