Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről? Nem gond...

Mit gondoltok erről? Nem gond ha én hozom fel a témát?

Figyelt kérdés

Az egyik idős ismerősünknek van 3 lova. Régóta ismerjük, jóba vagyunk. Sokat járok ki, és segítek a lovak körül. De nem nagyon bírja már. "Eladóak" vagyis csak pár embernek mondogatta de már vagy 5-6 hónapja. Szóval nem komolyan árulja.

Arra gondoltam, hogy az én kedvenc lovamat átvállalom, vagyis lemegyek mindennap ellátom, beszállok a költségekbe stb. Szóval mintha az enyém lenne.

Mit gondoltok erről?

És nem ciki, hogy én ajánlom fel?

16/L


2012. márc. 12. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
persze hogy kérdezz rá, nem ciki! valamit csak megtudtok majd beszélni. aztán írj mire jutottatok! :)
2012. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az öreget mit gondol erről, mert akkor azt is megteheted, hogy akár részletben kifizeted és nála tartod bértartásban. Vagyis megveszed a lovat, de ott tartod nála, a másik kettőt meg nyugodt szívvel eladhatja, esetleg segíthetsz neki az eladásban, ha arra kerül a sor.

Persze a szüleidet is vond bele a dologba és ha minden ok, akkor írjatok egy szerződést.

2012. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Handuc válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki.És ilyen lehetőségek nem gyakran adódnak az életben, használd ki.XD
2012. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megvenni sajnos nincs lehetőségünk.

Neki nincs "szüksége" a lovakra. Szóval csak hobbyból tartja, meg néha befogja hintóba őket.

És sokszor mondja, hogy nem bírja már meg sok neki.

Gondolom azt meg megtenné, hogy reggel add neki enni és kirakja a legelőre mert suli után kimennék aztán én ki ganajászok meg ilyesmi.

2012. márc. 12. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
sok munka van velük, nincs hétvége, karácsony , újév stb azért ezt kalkuláld bele.
2012. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, én ezt tudom. Mondjuk nem is vagyok az a nagy kimozdulós fajta, hogy buli vagy ilyesmi mert egyáltalán nem járok bulizni. Szabadidőmet meg a lovak közt töltöm.
2012. márc. 12. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Pont ez a lótartás nehézsége, hogy reggel kelni kell hozzá, etetni kell, lepucolni stb.. Nyilván a bácsinak sem az megterhelő, hogy fel kell szednie a trágyát napi 1x! Ezeken gondolkozz el, nem véletlenül mondják itt sokan, hogy gondold át. De természetesen nem 'ciki' megkérdezni, nem is értem miért lenne az :)
2012. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, neki nem megterhelő mert mindig más csinálja. Jó mondjuk nem is várom el tőle amikor lent vagyok, hogy ő csinálja én meg 16 évesen nézzem mint a moziba. :D

Meg hétvégéket meg a szüneteket egész nap lent töltöm reggel 8-tól vagy 8 előtt már ott vagyok, mikor, hogy érek le.

Meg én már annyira megszerettem azt a lovat az évek során, hogy bármit megtennék érte.

2012. márc. 12. 20:28
 9/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat. :)
2012. márc. 12. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!