Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten (esetleg környékén)...

Budapesten (esetleg környékén) jó lovardák, bértartás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan Pestre költözöm. Melyek a legjobb ismertebb/kevésbé ismert lovardák? Milyen helyeken jártatok már és mit tudtok róluk mondani, melyiket ajánlanátok? Sajnos egyáltalán nem vagyok ismerős arra ,,lovardaügyileg". Színvonalas helyet keresek, de nem szeretem az újgazdag társaságokat (remélem értitek mire gondolok :D). Kíváncsi lennék a lovakra, oktatásra, bértartás árára, társaságra, hozzáállásra, árakra. Várom a tapasztalataitokat :)
2012. márc. 12. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
nekem Sóskúton vannak a lovaim. 120 ezer/ló, de állatorvosi ügyelettel, öl,töző, zuhanyzó, klubhelyiség...
2012. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat, nekem drága a havi 120 :) Nincs szükségem több pályára meg ilyesmi, csak legalább egy használható legyen, öltöző stb. sem elvárás. Tereplehetőségnek nagyon örülnék
2012. márc. 12. 19:30
 3/19 anonim ***** válasza:
Én Csömört ajánlom, közvetlenül Budapest (XVI.ker.) mellett van. Elég sok lovarda van, viszonylag elfogadható árakkal. Ahova én járok a lovasoktatás 2000 Ft (osztály/futószár), terep 2500 Ft, bértartás 45ezer Ft/hó. Családias hangulat, jó terep lehetőség.
2012. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Én is csömört akartam mondani, ahova én járok nagyon szeretem, terep az elég jó :) Pályák is vannak, no meg az oktató is nagyon jófej!

De ott 100 méterenként van 1 lovarda.

2012. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen igen, tudom hogy rengeteg hely van, ezért próbálok itt tájékozódni. Sajnos ugye a lovardák a saját oldalukon nem írják le, hogy milyen a hely 'valójában', így neten nem sokra megyek a keresgéléssel..
2012. márc. 12. 19:37
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ide járok: [link]
2012. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
lovasturavezeto.hu nézd meg ezt!
2012. márc. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Pesten eddig csak a Berrit ismerem, mint bértartó.

Nem ajánlom. A vezetők lekezelőek, hülyének néznek, szinte semmi sem kóser.

Az oktatás futószalag módban megy, az oktató béna, szerintem... Szóval, nagyon nem ajánlom.

Egy barátnőm lovasboltban dolgozik és Ő az Ásvány utcait ajánlja. Hüm, próbálkozz, de a Berrit hagyd ki.

Ja és a Cinkotairól is ezt tudom mondani, bár az nem saját tapasztalat, az inkább hallomás. De kalap fos.

2012. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 BijaBlaze válasza:
Bp. 3 kerület határa, közel a belvároshoz és a tereplehetőséghez is, havi 25.000, egy karám ahova a boxok nyílnak, egy körkarám, egy legelő, a boxok pedig nem külön épületbe vannak, hanem mint mondtam a karámra nyílik mindegyik. Én ott tartom a lovamat, elég jó hely és marha sok a tereplehetőség, meg amelyik kovács jár oda ki, az egyszerre körmöli az összes környékbeli lovat, nagyon olcsón. Csak ajánlani tudom, ha gondolod, írj privibe, vagy ide. :D
2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szia,kicsit megkésve de a Dobrovitz Lovasfarm is nagyon jó Vecsésen! :)
2012. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!