Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tehetnék érte? Fáj a...

Mit tehetnék érte? Fáj a szívem utána /kép/

Figyelt kérdés
2009ben eladtuk a lovamat, nagyon sírtam utána, szörnyen hiányzott, ugyanis egy messzi városba vitték iskolalónak, nemis értettem miért, hisz díjugrató ló volt. Szép izmos, pont jó állapotban volt nálunk. Azóta eltelt 3 év és nincs rajta semmi izom, sovány és ahányszor meglátom a képet róla annyira elkezdem sajnálni, rendesen fáj, hogy milyen lett. A barátnőimtől akik abban a lovardában lovagolnak ahol tartva van, mondják, hogy hányszor ütig szegénykémet és teljesen elvan hanyagolva. [link] tudnék valamit tenni???
2012. márc. 13. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd meg! Csórikám hogy néz ki most... milyen idős? Barátnőm 20 éves lova különbül néz ki.
2012. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a bal oldali kép, az amikor még a tied volt. Ott ezerszer jobb színben volt, mint ahogy most kinéz. Szegény pára. Ütni is üthetik, de hogy nem is etetik, az is biztos.

Hozzad onnan visszafelé.

2012. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vásárold vissza, amilyen állapotban van, gondolom, olcsóbban megkapnád, mint amennyiért korábban eladtad. Vagy fűzz meg egy megbízható embert, hogy vásárolja vissza. Ha bizonyítékod van rá, hogy bántják, szólhatsz esetleg az állatvédőknek, hátha tesznek valamit.
2012. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy se fogja visszavásárolni, erre már rájöhettetek volna! Kedves kérdező, tudom mit érzel. Én is valószínűleg ilyen állapotba kerülnék, mint te, ha meglátnám az egyik eladott lovamat valakinél ilyen állapotban. Eszméletlenül szép lovad volt, de a jobb oldali képen egyáltalán nem nincs jó színben!
2012. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, vásárold vissza, amint csak tudod. Ha erre nincs pénzed, akkor esetleg kijárhatnál hozzá, ha van rá lehetőség lehetnél a felestartója vagy kibérelhetnéd.
2012. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nemtudom megvenni mert jelenleg nincs arra lehetőségünk, és nem is szeretnék eladni... :/
2012. márc. 13. 17:05
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Lopjad el.
2012. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem most kéne sírni... Akkor kellett volna jobban odafigyelni, hogy jó helyre legyen eladva, és mondjuk ha akarod, akkor tovább versenyezzenek vele, de legalább olyan versenyzőnek, akit ismersz, hogy jól bánik vele, és jó helyre viszi...


Most, hogy mit tehetsz? Esetleg állatvédőket ráhívhatod, ha rossz helyen van... Ha viszont jó a hely, és nem tudod bizonyítani, hogy verik, akkor sajnos semmit nagyon...:S Max felajánlhatnád, hogy 2342342iu34io2uo2u3 forintért megveszed, van az az összeg biztosan, amennyiért eladnák, de ha belegondolsz, ezzel nem oldod meg a problémát, mert a te lovad jól lesz újra, egy másik viszont az ő helyébe kerül...

2012. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, Ha nem pénz hiány volt a háttérben ami miatt eladtátok akkor jobb lenne visszavásárolni és a ló ebben az állapotában, nem érne csak max 200.000-at. Szörnyen néz ki. Nem is csak a teste, hanem az egész ló lényében össze van törve. Szörnyű, szörnyű...Én is elsírnám magam ha a gyönyörű verseny lovam (mert végül is az nem? :) ) így nézne ki.
2012. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állatvédőkkel nem érdemes ujjat húzni. Ha azok elkezdik, akkor ott per lesz és szörnyű nagy kavarodás.
2012. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!