Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az Akadémia...

Mi a véleményetek az Akadémia Lovasiskoláról itt Budapesten a 17. kerületben? Tapasztalatok vélemények, hogy milyen az oktatás.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Én egyszer voltam, nagyon nem voltak szimpatikusak.

ilyan tizen-huszonéves papír és tapasztalat nélküli trendirózsaszín csajok "oktattak"

Középhaladónak mondanám magam, hibákkal, mert rossz helyeken is tanultam, egy nem lett kijavítva.

2012. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja hát én pont az ilyeneket nem szeretem.mert végre szeretnék rendesen megtanulni jó oktatókkal.nem írok le senkit meg semmi de nem tapasztalanoknál szeretném elsajátítani a lovagló tudásom.meg fogom gondolni hogy érdemes e oda menni.köszönöm a válaszod:)
2012. márc. 13. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam az Akadémiát, de a színvonal nagyon alacsony, a lovak, oktatók nullák.

Ha rendesen szeretnél megtanulni lovagolni akkor nem is lovardát kéne keresni, hanem edzőt, ha még csak hobbizni is.

2012. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen rendesen szeretnék.csak nekem ninsc saját lovam és nem tudom hogy van e olyan edző aki tud lovat biztosítani..vagyis hát nagyon nem tudom hogy ez hogy működik mert még nem próbálkoztam edzőnél mert eddig mindig lovardában lovagoltam.ha tudsz segíteni akkor letudnád írni nekem hogy ez hogy is működik és hogy ki lenne rá jó?nagyon köszönöm.
2012. márc. 13. 20:13
 5/9 anonim válasza:
Szintén megjártam egyszer azt a lovardát, de nem volt szimpatikus. Na jó, addig jó volt míg el nem mentem egy olcsóbb és barátságosabb lovardába. Ráadásul amikor ott voltam, nagyon "fellengzősnek" találtam azokat, akik rendszeresen jártak oda lovagolni (látszott rajtuk), és persze tudtak is. Személy szerint nem szeretem azokat a lovasokat akik oda vannak attól hogy tudnak lovagolni, így alapból egy mínusz ponttal indultak nálam.
2012. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Első hozzászóló :"Én egyszer voltam, nagyon nem voltak szimpatikusak.

ilyan tizen-huszonéves papír és tapasztalat nélküli trendirózsaszín csajok "oktattak"

Középhaladónak mondanám magam, hibákkal, mert rossz helyeken is tanultam, egy nem lett kijavítva."


Újabb "okos" hozzászólás,de akkor kontra.


Huszonéves csajoknak már (főleg az érettségi után és főleg egy félig elvégzett főiskola,vagy egyetem mellé) egy kis szar oktatói papír belefér.:)

Így távolból erősen kezdőnek mondanálak,ha már számtalan hibád van,akkor erős túlzás magasabb szintre sorolnod magad.Másrészt érződik a sorok között a sértődöttséged és kisebbségi komplexusod.


Mindenkinek van papírja,sőt nem is egy,sőt többen is akadnak akik anyanyelvi szinten angolul és németül oktatnak,emellett a szezonban versenyeznek és lovakat képeznek ki.


Már csak ezekre alapozva sem lehet rosszul oktatni,inkább azt mondom,ide azok írnak,akiken nem megy át amit adott esetben kér az oktató,vagy nem értik mit kell cselekedni.


Nem mindig az oktatók a hibásak,5-10 oktató nem lehet egyszerre hibás..és egy komplett lovarda.


:)))

2014. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó azóta sokat változott a helyzet én onnan vagyok versenyző szerintem jó lovarda és nem kéne így lehúzni ;)
2015. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

A válaszok elég régiek, pedig azóta nagyon sokat változott. Én már jó pár éve oda járok lovagolni és nagyon sokat fejlődtem, rengeteg hibámat kijavították. Többször indultam házi versenyükön is, ahol szép pontszámokat értem el.

2018. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Véleményem szerint borzasztó. Tipikusan az a lovarda, ahol fel ültetnek a lóra, elvagy kb. 45 percet a lovon és ennyi. Szerintem inkább menj egy olyan lovardában ahol a pénzedért tanítanak is valamit, mint például a Nemzeti, vagy a Szedervölgyi Lovarda.
2019. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!