Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak rossz napja volt?

Csak rossz napja volt?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy a lovaknak is vannak rossz napjaik. Velem az edzés elején szépen, összeszedetten ment, szépen száron, nem volt vele semmi baj, a vége felé pedig egyszer csak megmakacsolta magát, és azért se volt hajlandó azt csinálni amit szerettem volna, és mindez csak így hirtelen. Kisangyalból ördögre váltott. Ez csak azért volt mert ilyen napja volt, vagy más is lehet? Légyszi értelmes válaszokat, köszi.:)
2012. márc. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már unta a banánt. Saját vagy iskola ló? Te voltál ma az első lovasa?
2012. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg rossz nap vagy csak túl volt lovagolva. Nekem is szokott ilyen lenni , hogy tökéletesen megcsinálnak mindent , ilyenkor elragad a hév (ami hiba) és még többet akarok kérni a végén már van úgy , hogy sok neki (agyilag) és pillanatok alatt elborul az agya. Ilyenkor azt tapasztaltam, hogy rá kell pihentetni, könnyű munkákat kell csináltatni vele és csak fokozatosan emelni a követelményünket vele szemben.
2012. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Unalmas volt neki ennyi. Ha rossz napja lenne akkor már az elején is köcsög lett volna veled.

Vagy unta magát vagy pedig nem voltak elég határozottak a csizmasegítségeid, és ezért ki tudta használni a helyzetet. De szerintem csak rohadtul unta amit csináltál vele.

2012. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs sokat lovagolva, iskola ló de nem nagyon ülnek rá, csak pár embert mertnek ráültetni mert van hogy kiszámíthatatlan.:)

Köszi a válaszokat

2012. márc. 14. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi volt a kérdés, ha te is tudod rá a választ. Itt van : "mert néha kiszámíthatatlan." Tehát vagy az van, hogy tényleg unta, vagy már a belovaglásnál és a nevelésnél gondok voltak.
2012. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, azt én kizárnám hogy megunta.:) Szóval ez fel sem merült bennem, imád ugrani, alig lehet lelassítani akadály előtt mert olyan lelkesen megy rá.:) Ma már jól viselkedett mert rájöttünk, hogy mi az, és nem az hogy megunta.:) Mondjuk így hogy nem láttátok elég nehéz véleményt mondani, de azért gondoltam megkérdem, hogy nektek mi a véleményetek, bár nem sok értelme volt.:"D Írásból nem tudjátok megmondani.
2012. márc. 15. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából fél információkból nagyon nehéz segíteni, ezért van a másik mező, hogy részletesen leírd a problémát.

Amúgy az is igaz, hogy látatlanba nehéz segíteni

2012. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!