Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen fajta ló?

Szerintetek milyen fajta ló?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek milyen fajtájú ez a ló. Ti mire gondoltok?

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. márc. 15. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet , hogy valami félvér méghozzá a Berri lovardából:)
2012. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eléggé magasan telivérezettnek tűnik (félre ne értsd nem telivér, csak nem tudom másképp mondani, erősen telivérezett)
2012. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja ls persze nem az arab, hanem angol telivére gondoltam:)
2012. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angol telivér félvérneknek ki.
2012. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első kép alapján telivért mondtam volna (angol), a többinél már kétségeim vannak, de biztos, hogy telivérezett, talán valami furioso beütés... Nem tudom, nehéz megmondani, nem igaziak a képek róla, csak a nyakvonala, a fara és a feje formája miatt gondolom telivérnek. Bár a viszonylag hosszú csüdjei is erre mutatnak...
2012. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

Én azt hittem, hülye vagyok, hogy nem tudom felismerni a lovakat, ti mindig mondjátok, hogy a feje alapján, a lába alapján, meg stb, én nekem meg fogalmam sem volt róla, hogy mi hol meddig. De azért megnyugodtam, hogy ti sem feltétlen tudjátok. :)

Mert ő egyébként egy ügető kanca. Ezer százalékban, minden ismert felmenője ügető.

2012. márc. 16. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
VASALÓ!! xD
2012. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!