Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 9 ezer Ft-ért gumi lovaglócsiz...

9 ezer Ft-ért gumi lovaglócsizma. Megvennétek?

Figyelt kérdés
Néztem lovas boltokban és ennél csak drágábban találtam. Hátul cipzáras. (42-es lábam van)
2012. márc. 15. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyit használnád?

Ha nem sokat (heti max 3×) akkor igen.

De nálam minden napi használat alatt hamar tönkre vágódna.. :/

2012. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem, ennél kapni olcsóbban is, pl decathlonban, de a gumi lovaglócsizmánál nincs rosszabb.. ha ennél nem akarsz semmiképp többet költeni, akkor maradj a sportcipő + bőr lábszárvédő kombónál, és ha megint összegyűlik egy kis pénzed, akkor egészítsd ki egy (kemény talpú) lovaglócipővel.
2012. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Aki megengedheti magának a lovaglást, az vegyen egy normális bőr csizmát. A gumi csizma kényelmetlen és bele fog büdösödni a lábad. Nem is biztonságos.
2012. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, te lehetsz a tipikus sznob lovas.

Képzeld, nekem lovam van, és mégsem engedhetek meg magamnak egy bőr lovaglócsizmát. És nem bánom, mert nem fontos.

És amúgy mi van, ha melózik, és cserébe lovagol? Akkor is lovagol, mégsem költ rá. És még rengeteg variáció létezik.

Az ilyen beszólásokat utálom.

2012. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is annak a híve vagyunk, hogy vegyünk minőségi felszereléseket, de egy hobbi lovasnak felesleges a bőrcsizma. a jó amúgy is 60ezernél kezdődik, a konfekciócsizmák mind kukábavalók
2012. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább nézz használtan:) Ennyiért már bőrt is kapsz, pl kinőttet, aminek semmi baja...
2012. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A guminak 0 a szellőzése, télen még oké is, de nyáron bele fog rohadni a lábad.
2012. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A gumi lovaglócsizma valóban nem a legjobb megoldás, bár vannak helyzetek, amikor igenis jól jön. Viszont: nagylovasban házi vásár alkalmával, néha a Decathlonban, vagy akár lovas hirdetésekben 9 ezerért valóban kapni jobb lábbeliket is. A magam részéről azt mondanám, hogy egy normál bakancs meg egy lábszárvédő (amit egyébként 4-5 ezerért már kapni) sokkal kényelmesebb.

A gumi lovaglócsizmák ára pedig sokkal 9 ezer alatt van, ennyit ne adj érte. Nézz szét a neten, használtban is esetleg.

Én a téli thermo lovaglócsizmámat vettem két éve vadiújan nyolcezerért, szóval ha összehasonlítjuk, akkor a 9 ezer a gumicsizmáért brutális.

Itt egy lábszárvédő, ami olcsó és jó lehet:

[link]

Nézd meg ezt a csizmát:

[link]

[link]

[link]


Ez csak néhány, lehet még találni sokkal többet, érdemes nézelődni!

2012. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak hobbi szinten lovagolok. Így szorgalmi időszakba havi 1-2 alkalommal, nyáron majdnem minden nap. Lábszárvédőm van, de őszintén szólva sajnálok benne trágyázni és szénát hordani. (mert segítségért cserébe "lovagolok".
2012. márc. 16. 09:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Trágyázni, szénát hordani szerintem jó. De lovagolni maradj a lábszárvédőnél. Nekem is volt gumicsizmám, nyáron meleg télen összefagy.
2012. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!