Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen ez a lovarda?

Szerintetek milyen ez a lovarda?

Figyelt kérdés
gerberbirtok.hu/index_aktualis.php
2012. márc. 16. 09:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
www.gerberbirtok.hu
2012. márc. 16. 09:27
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó. Modern, tiszta, jól felszerelt. Megvenném ha lehetőségem lenne rá!
2012. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2012. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fuhh. :D Megvennéd? Tudod mekkora rohadt nagy terület? :D legalább 1 milliárd :D én ide járok lovagolni :)) A lovak tudod mennyibe kerülnek? A legolcsóbb csikó 500.000 ft ! A felnõtt pedig 2.000.000 ! A legdrágább pedig egy ló, amelyiket Belgiumból hoztak, MINIMUM 10.000.000 !! Nagyon nagyon gazdag!
2012. márc. 16. 09:36
 5/17 anonim ***** válasza:
azt írta ha lenne rá lehetősége, vis nem veszi meg nyilván, mert nincs annyi pénze, de ha lenne..mi nem volt érthető?
2012. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
amugy meg ahhoz képest, h. ilyen drágák a lovak, nem tűnnik ennyire jónak..
2012. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Kopj le innen , de NAGYON GYORSAN ! Figyelj, nem cseszegetésbõl írtam! Te tapló paraszt! Húzzál innen te szánalmas! Semmi közöd nincs hozzá, hogy mi mit írunk egymásnak! Szánalmas vagy. Másképp fogadjunk, hogy nem lovagolsz!!! Egy éppeszũ ember tudja, hogy nem csesztetésbõl írtam, csak megosztottam az információt!! LEGSZÍVESEBBEN LETÖRNÉN A KEZED!!LE VAGY SZARVAA!! ;))))"



Ez neked minek számít?Jaj, bocsánat te mindenkivel így beszélsz, ez a megszokott akkor én kérek elnézést.;)

2012. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És, igen, oda járok:) megakartam gyõzõdni róla , hogy jól tartják -e a lovakat, jó-e. Miért nem lehet ezt megérteni? Mindent a szátokba kell rágni? Már ne haragudjatok. Elsõ: Köszönöm szépen a válaszod :D
2012. márc. 16. 10:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha oda jársz akkor tudhatod, hogy hogy tartják a lovakat, ha rosszul is tartanák biztos nem tennének ki azt a honlapjukra...Szóval így meg nem értem a kérdésed lényegét.
2012. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg elnézést kérek mindenkitõl :)) Amúgy mit gondoltok a lovardáról? És légy szíves íratok, ha nem haragszotok :)))
2012. márc. 16. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!