Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről? Lefújták...

Mit gondoltok erről? Lefújták a Befutót, mert három ló pusztult el a forgatások alatt.

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 16. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt csinálnak amit akarnak.
2012. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább mert zuhant a nézettség.a lovak jóindok
2012. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak kifogás, és én még azt is eltudom képzelni, hogy nem halt meg ott egyetlen ló sem, csak kifogás, hogy leállítsák ezt a hülyeséget. Ha meg tényleg elpusztult, akkor remélem mindenki megkapja a maga büntetését. Azért nem kell készpénznek venni minden egyes cikket, mert a Kincsem parkban is híresztelték, hogy sorra hullottak a lovak, és aztán kiderült, hogy semmi nem történt.
2012. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki tudja mi az oka. Lehet csak hírverés.

Ám én azóta nem tudom, hogy kamu-e amióta a nemzetin is meghalt két ló... Szóval simán lehet, hogy balf*szok.

2012. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért fújta le az hbo, mert a pilotot megnézték négymillióan, a második részt meg csak negyedmillióan. túlságosan szakmai, és ez annyira nem tetszik a népnek. nincsenek felruházva érzésekkel a lovak, és nem egy mézesmázos világot mutat be, ami szerintem zseniális, de sajnos nem kell az embereknek
2012. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:O Ennek már vége is? Nemrég kezdtem el nézni, nagyon megörültem neki, hogy végre egy lovas sorozat, bár nekem néhol elég unalmas volt. Szerintem érthető, hogy miért volt a nem lovas embereknek még unalmasabb, ezért nincs nézettsége. Azért kár, hogy semmi lovas nem marad meg :(


Amúgy a hírből (3 ló..) ki tudja mennyi igaz..

2012. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!