Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a lovamoz berakok egy...

Ha a lovamoz berakok egy matracot vagy szivacsot mit fog vele csinálni? Lefog feküdni hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Ha a lovamhoz berakok egy szivacsot vagy matracot akkor mit fog vele csinálni?Lefog feküdni estére hogy aludjon?egy 5 éves lóról van szó lécci írjátok meg köszi!!!

2012. márc. 17. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
valószínüleg széttépi
2012. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
minek kéne szivacs,amikor alatta van a jó puha szalma?
2012. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Süt a nap, menj ki szépen ahelyett, hogy baromságokat találsz ki. Nem fog rá feküdni, mellesleg a lovak nem éjaszaka alszanak, hanem a nap folyamán kisebb periódusokban.
2012. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó hát konkrétan arra akartam kilyukadni hogy lefog télen feküdni csak hát azt írták interneten hogy csak biztonságba fekszenek le és mélyen alusznak de hát mindent megteszek hogy biztonságba érezze magát de mégse fekszik és nem tom ha egy matracot raknák lefeküdne-e!csak ezért kérdeztem de ha tudjátok hogy tudnám lefekteni akkor meírjátok köszi!!
2012. márc. 17. 13:57
 5/14 A kérdező kommentje:
És egyébként nem láttam lovakat nappal aludni!!:)
2012. márc. 17. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
állva alszik
2012. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és a szép napsütéses időben hogy tudna aludni ahelyett hogy legelészne meg talán ahelyett hogy játszon?????egyébként bocs hogy ilyen indulatosan írok de engem ez a "baromságokat,,szó hergelt fel és ha esetleg hülyének néznél a kérdésem miatt akkor bocsánat!!
2012. márc. 17. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Ő nem ember, nem tudja, hogy azért van a matrac, hogy feküdjön... Állva is tudnak aludni:) És amúgy attól függetlenül érezheti magát biztonságban, hogy nem fekszik, néhány ló szeret, néhány meg nem. Te lehet szeretsz kocsmába járni, vagy reggelig bulizni, más meg inkább otthon alszik... Személyiségfüggő...
2012. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem attól érzi magát biztonságaban ha szivacsa van alatta. Akkor mer lefeküdni ha nyugalom van és nincsenek zajok stb.
2012. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mennyi ideje vagy lovak körül, de mosolyogtam egyet a kérdésen :) Párnát, paplant nem teszel neki?:D
2012. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!