Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mien ló vagy póni jó nekem?

Mien ló vagy póni jó nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok lovat szeretnék 134 cm magas vagyok 25 kg arra lennék kíváncsien fajta póni lenne jó nekem.köszi előre is

2012. márc. 17. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy Helyesírási szótár-ló lenne a legideálisabb először.
2012. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
hány éves vagy? attól is függ :)
2012. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Tanuld már meg csak egyszer az életbe kiírni az a Qurva ly-betűt!xd Egyébként már ezek a kérdések nagyon unalmasak, kitalálhatnátok valami jobbat .Azt sem értem , hogy miért nem lehet az ilyeneket kimoderálni?! Naponta 3 ugyanolyan , egy témára épülő kérdést tesztek fel! De nem baj , mindig el van mondva , hogy NEM a fajtája hanem a természete számít egy lónak, ha 25 kg vagy (nyilván még gyerek)akkor neked egy könnyen kezelhető, puha, jól belovagolt , idősebb ló kell . Ilyen van minden fajtában.
2012. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Amit az itt feltett kérdéseid alapján rólad meg lehet állapítani (matrac a lónak alváshoz és hasonló ötleteid) leginkább plüss ló való neked. Amilyen színűt szeretnél. Az egész biztosan alszik is, ha matracra fekteted. :DDDDD

Ne haragudj, de nem akarnál inkább tengerimalacot így elsőre? Mert a kérdéseidből nem az derül ki, hogy alkalmas vagy bármi lóval kapcsolatos dologra!

Keress egy jó lovardát, tanulj szorgalmasan pár évig, az se baj, ha közben kijárod az általánost és helyesen írni is megtanulsz és utána gondolkodj lóban, addig fölösleges.

2012. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 noni2000 ***** válasza:
Szerintem lovat vegyél mert a pónik nagyon köcsögök, a többiekkel meg ne törödj.
2012. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!