Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 17. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Hú, nagyon szép! "Menne a hajam színéhez!" :)
2012. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
12%
Gyönyörű.Az enyémhez is menne:D Elfogadnám.
2012. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy nagyon-nagyon-nagyon jó papírú ló, TangeloXBurggraaf, ami azt jelenti, hogy biztosan nem két fillérért adják, de azt is jelenti, hogy nagyon ígéretes. Nagyon tetszik a testfelépítése is. Nekem kéne :)
2012. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Gyönyörű ló, ráadásul négy láb kesely. :) A származás alapján pedig rendkívül ígéretes is.
2012. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyönyörű!:)

Ha lenne pár millióm...:)

2012. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz formájú pacika, én a származásától nem ájulok el, majd legfeljebb, ha mutat is valamit. A feje viszont nagyon nem szép, burkolt feje van.

Nem tudom, mennyibe kerülhet, de csak azért, mert nem néz ki rosszul - azért annyira nem extra, millió másik ilyen van még - és a származása eseleg adhat némi reményre okot, még nem kell tőle elszállni. Nem tud semmit (logikus, fiatal még), eredménye ugye ebből kifolyólag nem is lehet még, vagyis totál zsákbamacska. Lehet belőle nagyszerű ló, de ugyanakkora eséllyel egy halom sz..r is. Mozgásban látva többet mondana, de így képről csak annyi jön le, hogy adott egy jó formájú pacika és kész. Ez még édeskevés.

2012. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

legalább le van normálisan fotózva.Ez már nagy szó!


Egyébként Gabkával egyet értek, bármi lehet belőle.

2012. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
szerintem nagyon szép,magas ló csak kár h nem az én városomba van egyébként én is arany jános utcában lakok csak a 24/2 szám alatt!!:)
2012. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gróf Laura válasza:
12%
Ha már jól lovagolsz akkor ez az ideális ló számodra!!!!:):):)
2012. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!