Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feltétlenül muszáj védőfelszer...

Feltétlenül muszáj védőfelszerelés lószállításhoz mondjuk pl. kamásli!?

Figyelt kérdés
Muszáj kamásli vagy hasonló felszerelés lószállításhoz?Jó lesz fásli is a kamásli helyett?

2012. márc. 18. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül szükséges kamásli,de a fásli nem védi a lovat 100%-osan
2012. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha szétrugja a lábát,akkor te fizeted az orvost...
2012. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már négyszer szállítottuk a lovam, és soha nem volt semmi baja, kamásli egyszer volt rajta. Jah, de, egyszer egy picit lejött a szőr az egyik lábán egy ujjnyi helyen, de amúgy semmi. Szóval nem feltétlenül muszáj, de azért nem árt, bármi történhet.
2012. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát csak azért mert ha egy ló sokat utaz megszokja a szállítót és akkor nem kell de azér 1-re lehet h kell de már az internetem utána néztem köszi 3. válaszoló kedves vagy nem átvitt értelemben mert a többi válaszoló más kérdéseimre olyan gorombákat mondanak!!
2012. márc. 18. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a ló eltűri magán, és nem új beruházás, vagy éppen van rá pénzed/a szüleidnek pénze, azaz tudsz venni, vagy már van, akkor tedd csak rá, nem árt neki.
2012. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen félórás-órás utakhoz nem tesszük fel, max a farkát tekerjük be fáslival, hogy ne dörzsölje ki a keresztrúd.
2012. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lovam annyira behülyül tőle hogy a karámban addig rúgja veri magát amíg le nem jön a lábáról. Eszünkbe se jut felrakni a lószállítóba kamáslival. Eddig szerencsére semmi baja nem volt miatta, pedig majdnem minden hétvégén van szállítva versenyszezonban. (De hozzáteszem hogy rutinos lószállítós ló, elengedem és felmegy a lószállítóba, szóval nem is nagyon van alkalma összevernie magát) Da ha van kamáslid, és bírja a ló akkor érdemes rárakni. De ha nincs akkor inkább invédő és pataharang, a fásli erre nem való abszolút nem! Lejön a lábáról, beleakad stbstb, és nem véd az ütés ellen.
2012. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk verseny lovaink vannak (galopp) és nem szoktunk rájuk rakni semmit talán 1x lett valami baj 20év alatt:)
2012. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én se raktam az enyémre szállításkor, nagyobb lett vna a kamásli miatti sérülés veszélye, mint amennyit véd.

Ismerősöm fáslizni szokta (polár plusz álátét) eddig bevált.

2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!