Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy lovat vegyenek nekem?

Figyelt kérdés
Még mielőtt elkezdetek prédikálni, hogy ez felelősség, pénz, munka stb. szólok, hogy tudom mert 4 éve lovagolok, és vannak lovak amiket én gondozok .. De a szüleim semmiképp sem akarnak a lóról hallani mert; megunnád, nem gondoznád, csak viszi a pénzt nem hozza... Ha esetleg van lovatok, hogy vettétek rá őket, hogy megvegyék? Légyszi segítsetek!
2012. márc. 24. 09:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek.! És ez tényleg "hasonló" a szerelemhez.. Volt 1 ló akit gondoztam, idomítottam, 1 nap körülbelül 12x ( nem túlzok) kimentem hozzá stb. Aztán eladták és én még mindig sírok utána bár ez semmin nem segít.
2012. márc. 24. 20:36
 12/30 anonim ***** válasza:

12:56-os vagyok : Nekem is eladták már a legkedvencebb lovamat de muszáj voltam túllépni rajta. Most gondolj bele ha őt nem veszted el akkor lehet meg sem ismered a mostani kedvenc lovadat. Szóval valamiért történik. Érted?

Én is ha nem veszítem el azt a lovat akkor lehet meg sem ismertem volna a lovamat. Jó akkor másként fogja fel az ember. De attól még ugyanúgy szerethetsz egy lovat , hogy nem a tiéd.

Egyik barátnőmnek is van egy kedvenc lova, nem az övé csak ő gondozzam lovagolja, foglalkozik vele. És imádja. Ő nem is akar egyenlőre saját lovat mert ott van neki ő.

Esetleg feles lótartásban nem gondolkoztatok még? És akkor a tiéd is.

2012. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"De a szüleim semmiképp sem akarnak a lóról hallani mert; megunnád, nem gondoznád, csak viszi a pénzt nem hozza..."

Itt a válasz. Viszi a pénzt. Hacsak nem jónevű orvosok a szüleid, akik havi milliókat keresnek, akkor szerintem felejtős. Lehet, hogy havi tartásra össze tudnátok kaparászni annyit, amennyi kell éppen, de vegyünk csak egy kólikaműtétet, kapásból fél millió forint, és azonnal kell, nem ám hónapokkal később... (és a kólika még ugyan gyakori "betegség"..)

2012. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2012. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
igazad van... 13 vagyok. és nem kérek vitatkozást hogy " korán van még" mit képzelsz te magadról" stb....
2012. márc. 26. 15:20
 16/30 anonim ***** válasza:
38%
Igen :) Én is így vagyok vele :D Mindenki azt mondja, vagy írja itt, hogy jó hogy nem majd kacsalábon forgó palotát kérek.. Most ezt nem nekem írták, de ilyesmiket írnak... Fogalmuk sincs róla, mennyire imádom a lovakat! De senkinek! Az ég-világon! De most komolyan talán te megérted! Az életemet feladnám értük! Annyira értelmesek meg minden! Olyanok mint a kutyák! érzi, hogy ott vagyok mellette, és odafordul és rám néz! Jó most ez alap dolog, de rám néz , de a szemembe és látszik a szemén, hogy .. Na nem tudom! De az érzéseket tükrözi! Jaj..
2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%

13 évesen kérdező sose voltál még igazán szerelmes.

De nem a lényeg,én már úgy is leírtam korábban.

2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem voltam igazán szerelmes? -.-" mit tudsz te az én életemről? KÉPZELD 4 ÉVE SZERELMES VAGYOK EGYETLEN EGY FIÚBA ÉS MOST MÁR HÁL' ISTENNEK JÁROK IS VFLE 4 HÓNAPJA! szval fogalmad sincs arról, hogy voltam-e szerelmes vagy nem nem csak 22 évesen lehet szerelmesnek lenni IGAZÁN -.-"
2012. márc. 27. 09:28
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
De. Kell egy bizonyos kor ahhoz, hogy az ember szerelmes legyen. Ugyanis a te korodban megálltok a csóknál remélem. DE ha már elég érett vagy nem csak a szexhez hanem a szerelemhez is akkor ráfogsz jönni, hogy 20 éves kortól mennyire más érékekre emelődik a szerelem. Ezért mondják a tízen éves lányok "szerelemére" (pontosabban 15 alatt), hogy "tiniszerelem". Az életednek ehhez semmi köze. Itt a korod a lényeg. DE tök mindegy. Ez is egy dolog, hogy még nem vagy elég érett. Majd írj egy fél év múlva, hogy együtt vagytok-e még, és akkor majd megmondom, hogy igazán szerelmes voltál-e... Pff
2012. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy te mondod meg, milyen legyen az élete! :) Képzeld van egy osztálytársam, egy lány, aki minden fiúval járna, és õt is imádja az összes fiú. Õ egy kis díva, 12 Éves és a fiúkkal úgy 1-2 hétig járt! :)) Õ elõször csókolózott egy hónappal ezelõtt. ;)) Ehhez képest? Fogalma sincs a szerelemrõl, és olyanokkal jár, akik rondák és menõk. Legalábbis nekem. Én 12 vagyok és életemben nem jártam még senkivel. Szerintem bõven ráérek még. De szerintem attól még lehet igazán szerelmes! Tehát visszatérve a hasonló mint a szerelemhez dologhoz: aki nem szereti igazán a lovakat, az nem is érti, hogy hasonló, mint a szerelem. Igaz. Inkább a valódi szeretet! Érzõ lények, és nem lehet elmondani, vagy leírni az irántuk érzett szeretetet. Egy élmény gondozni õket, etetni, itatni, leápolni, simogatni és lovagolni rajtuk! Persze nem a lovaglás a legfõbb dolog, hanem lovak közelében lenni! Megnyugtat a jelenlétük. Érzi, hogy ott vagyok, mint ahogy leírtam az elõbb. És minden lô kötõdik valakihez. Meg amikor piszkálja a fejemet. a hajamot. Én egyszerũen nem tudom kifejezni, hogy milyen õket szeretni! Szerintem ez az igazi szeretet!
2012. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!