Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy lovat vegyenek nekem?

Figyelt kérdés
Még mielőtt elkezdetek prédikálni, hogy ez felelősség, pénz, munka stb. szólok, hogy tudom mert 4 éve lovagolok, és vannak lovak amiket én gondozok .. De a szüleim semmiképp sem akarnak a lóról hallani mert; megunnád, nem gondoznád, csak viszi a pénzt nem hozza... Ha esetleg van lovatok, hogy vettétek rá őket, hogy megvegyék? Légyszi segítsetek!
2012. márc. 24. 09:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Igen!! Ez az, hogy szeretet és nem szerelem. Az egész más. A szerelem kémia. Nem lehet leírni.

A lóhoz, ragaszkodsz ő a tásrad nem a szerelmed. Egy állat akivel nem úgy kell bánnod mint a szerelmeddel, hanem határozottan, következetesen és erélyesen. Nekem is van egy lovam, de véletlenül se kezdek el vele nyalakodni, és szerelmes táramként tekinteni rá. Inkább a barátom, a táram, a részem, na de nem úgy érzek iránta mint a szerelmem iránt. -.- Nem nagyon kéne a kettőt összekeverni, mert mondom aki ezt így gondolja, hogy "lovat szeretni olyan mint szerelmesnek lenni" az sose volt még szerelmes.


-Előző válaszoló

2012. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, pontosabban korábbi válaszoló voltam!!
2012. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
40%

Basszus én örülnék annak hogy egyátalán tudok lovagolni!!!

Nem hogy saját lovam legyen.apukám havi 100ezret keres de 11 évesen csak nekem van eszem hogy nem cseszegetem őket!? SZÉGYELD MAGAD!!! fogadni mernék hogy kiteszik érted a lelküket hogy tudj mit enni és legyen ruhád.De nem! Neked még ló is kell.

2012. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ezt kinek írtad utolsó??
2012. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdezõnek. Hát édes kicsikém, drága 11 éves! Azt hiszem nem egy 11évestõl fog tanácsot kérni egy 13 éves! Hány éve lovagolsz? Csak az igazat!
2012. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kedves 54%-os! Nem érted.. Egyszerũen nem. Na mindegy aki nem érti , hát most mit lehet tenni. Nyilvánvaló nem fogom nyalni-falni a lovat! -_- Csak ez az IGAZI szeretet! Egy hétig nem tudok nélkülük meglenni!
2012. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: biocs hogyha félreértetted 54%-os, de nem zavar, hogy elõtted kijavítottam?? Mondjad csak nyugodtan , hogy: "az nem bolt sose szerelmes" te mindig ezzel jössz.. Na mindegy. Nem értem miért hajtogatod ezt az ostoba szöveget. Na mijdegy :)
2012. márc. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Ne haragudjatok de amit itt sokan írtak az egy nagy hülyeség.

A lovat lehet szeretni meg minden de annak tartását, idomítását,

gondozását nem olyan gyerekes dolgokra kell alapozni mint az , hogy

de én szerelmes vagyok egy lóba mert ez egy hülyeség. Az hogy ha valakinek.van egy lova az nem abból àll hogy én így meg úgy szeretlek mert ilyen alapon a ló nem fog semmit sem megcsinàlni . Könnyű it olyan embereknek beszélni akik lovardàba jàrnak mert ott már készen alátok teszik a lovat de a mindennapos gondozàst, idomítást nem ti.végeztek el, egy lónak a tartása nem is tudjàtok milyen kemény munka úgy hogy jàrjatok inkább csak lovardàba.

2012. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Na ne hogy már! Én nem úgy megyek a lovardába! :)) Reggeltõl-estig ott vagyok, gondozok, idomítok, nyergelek, le-fel szerelek, letisztítom a felszerelést, de nem csak a zablát. Honnan tudod, úgy mégis? Azt nem tudom, hogy a kérdezõ hogyan megy a lovardába, de ne haragudj, miért feltételezed azt, hogy valaki úgy megy a lovardába, hogy "oda van rakva" minden. Egy kicsit el vagy tévedve!
2012. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A nyolcadik válaszolónak igaza van,itt a pénz a döntő.de hidd el neken én is bármit megtennék érte de én a helyedben örülnék annak hogy gondozhatom más lovait.gondolj bele hogy neked egyes emberekhez képest milyen jó dolgod van.4 éve lovagolhatsz és gondozhatod más lovait.értem én ez neked "kevés"érthető ez a gyerekeknél.figyi egyenlőre érd be ennyivel.nem tudok többet mondani az életkorod nélkül.de nem lehetsz olyan idős.ha telik rá.lesz rá időd és képzettséged vagy hogy mondjan ezt akkor majd.
2017. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!