Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szeretem ennyire? . 

Miért szeretem ennyire? . 

Figyelt kérdés

Imádom a lovakat, lovagolok.:)

hülyekérdéstudom.

de akinek van lova miért szereti?

meghalnék egy lóért.

és ti?


normális választ.

köszi.


2012. márc. 27. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a lovakat de én még csak nem is lovagolhatok, örülj neki hogy lovagolhatsz, mert egy ló nem olcsó háziállat.
2012. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem halnék meg egy lóért mert ha én nem lennék ki foglalkozna vele? Viccen kívül imádom a lovakat és én is ha lenne lehetőségem tartanék.
2012. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is imádom a lovakat! :)

Hogy miért szeretem őket..háát nem tudom!

Olyan neme sállatok vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki magam! :) Egyszerüen bolondulok értük! :)

Nekem 2 van egy sheti meg egy hátas :)

10 év könyörgés után kaptam meg az első lovamat. :D

2012. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van lovam, és imádom, és el nem cserélném semmiért.

Ugyan akkor gond is van vele. Mert a ló tartásához hatalmas bizalom kell, ha bértartásban tartod. Én jelenleg nem találok olyan helyet, ahol normálisan gondját viselnék, pedig nem kevés pénzt költök. Szóval elég sok bosszankodással is jár.

Meg nehéz pihenni mellette, mert nem nagyon lehet olyat, hogy nincs kedvem kimenni, szóval mindig muszáj. És emellett rengeteg pénzt elvisz. És fárasztó.

De mindezen negatívumok ellenére imádom a pacim, még akkor is, mikor nincs jó napja, vagy nekem nincs.

Szerintem szeretethiányod lehet, azért vagy úgy oda értük. Mert az ember nem ad ilyen szeretetet, mint a paci. És borzasztó jó érzés.

2012. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok:)

szeretet hiányos? Nem is tudom.

Nekem sincs saját lovam, csak lovardában lovagolok..:d

2012. márc. 27. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is "lovardá"ban lovagolok...ridegtartásban vannak a pacik...Nagyon szeretem őket én is,azért is kezdtem el végre,kb.10 év könyörgés után megengedték hogy elkezdjem:)még csak kb.6 hónapja lovagolok, egyik helyen hármat, és a mostani helyen (ami sokkal jobb) is már lassan 3 hónapja...:)

Nagyon szeretek kinn lenni,de egy héten "csak" 2x tudok menni:(:))),de ennek is örülök:)

2012. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Örüljél hogy 2x mehetsz.:D

Én csak 1x megyek egy héten, de én is nagyon sokat könyörögtem, és örülök hogy eljutottam idáig is.:D

2012. márc. 28. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:
én is örülök,hogy végre tudok menni:)
2012. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nem szeretem a lovakat.

Hanem

IMÁDOOMMM!!!

Meghalnék értük, minden percben a lovakra gondolokkk❤🐎🔒

Amúgy én is járok lovagolni Fél éve. 3 évet könyörögtem hogy lovagolni járhassak!!!😳😮😁😄❤

2020. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!