Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálja ezt? :D

Miért csinálja ezt? :D

Figyelt kérdés

Szóval mikor este csukom be a shetlandi pónim le csutakolom meg minden és legugulok oda jön és a vállamra teszi a fejét.

Mint aki átölel körülbelül. Pedig még nem nagyon haverkodott meg velem. Akkor miért csinál ilyet?


2012. márc. 27. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Én valami olyasmiről hallottam mikor megveszed a lovat futó szárazod hirtelen irányt váltasz, és ott is vágta, ügetés, stb.. Aztán elfordulsz és ha odajön és a válladra hajtja a fejét már nem csak a gazdája, hanem a barátja is vagy!

Szerintem valami ilyesmiről lehet szó! .. :))

2012. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tűnik Ő már jobban megismerkedett veled, a tudtod nélkül :) Ez a magatartás kifejezetten arra utal, hogy szeret melletted lenni, veled, a társaságodban lenni. Te leguggolsz, megadod neki a bizalmat, Ő is megtisztel téged az Ő bizalmával, lehajtja hozzád a fejét, ez a vállra rakós dolog is abszolút a barátság jele.
2012. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!