Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Van egy lovam,és most veszek még egyet,de már a 15-ik lovat néztem meg, és úgy döntöttem nem kell.Egy lovas barátom szerint túlságosan válogatós vagyok.
2012. márc. 30. 11:44
1 2
 1/14 Brányi Bence válasza:
41%

Válogatós vagy? - Aha.


Ez baj? - hát ha baj is, ez van, ezt kell szeretni. Fogadd el, hogy ilyen vagy.


Mivel a lovaglás alatt szorosan együtt kell dolgoznotok, ezért azt válaszd, amelyik neked a legjobban megfelel. Ha ez az 50. ló lesz, na bumm.

Gondolj arra, hogy választanál egy olyan lovat, amely nem felem meg, akkor egy rossz döntésért évekig szívnál.


(Persze lehet, hogy jogos a kritika és picit lejjebb kellene adnod az elvárásaidat).

2012. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem az elvárásokkal van a gond,hanem azzal,hogy már van 1 lovam,és tudom,hogy ő milyen,tehát mindent hozzá mérek,plusz fontos az is,hogy élvezzem azt,amikor a ló hátán ülök
2012. márc. 30. 12:13
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ. Ha 15 lóból 10 azért nem tetszik, mert mert nem tetszik, ahogy a lábát emeli, 3 azért, mert mondjuk nem tetszik, ahogy a levegőt veszi, a maradék kettő pedig a színe miatt, akkor igen. Válogatós vagy.

De ha megnézted a lovakat, kipróbáltad, és nem tetszik, nem érzed, hogy oooh, ez az én lovam, akkor nem.

Viszont azt se felejtsd el, hogy ezeket a lovakat először látod életedben, először ülsz rajtuk. És ők is először dolgoznak veled. Nem fog minden úgy menni, mint a karikacsapás, össze kell szokni.

2012. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az első lovammal egyszerűbb volt,már elsőre tudtam,őt adta be a kereső is első helyen,tudtam,szinte éreztem,hogy nekem ő kell
2012. márc. 30. 12:18
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Második ló egy kicsit valóban nehezebb, hiszen MINDENT az elsőhöz mérsz, még a szeme állását is.

De amikor nézel egy másik lovat, próbálj ne úgy nézni, hogy "ebben és ebben különbözik a lovamtól" hanem úgy, hogy vajon Őt is el tudod-e képzelni sajátnak. Még akkor is, ha teljesen más mint az első.

Ha pedig semmilyen áron sem találsz olyat, ami TÉNYLEG tetszene, érdemes átgondolni: Valóban szeretnél-e még egy lovat?

2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem hanyagold ezt a témát akkor, ez nem bántás, ne úgy vedd, de ha megfordul a fejedben, hogy nem kell, akkor lehet jobb, ha nem veszel még egyet, mert csak nyűg lenne. Ez olyan, minthogy terhesen a kilencedik hónapban kitalálnád, hogy nem is kell gyerek. Addig döntsd el, amíg van lehetőséged, ne mikor már megvan.:)
2012. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne a másik lovadhoz mérd, hasonlítsd azt a lovat amit nézel. Nincs két egyforma ló....
2012. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
vannak fő tulajdonságok,amiket keresek egy lóban
2012. márc. 30. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Klónoztasd a lovadat. :D Vagy ha kanca, fedeztesd be. :)
2012. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kanca :D
2012. márc. 31. 05:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!