Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennyiért lehet lovat vásárolni?

Ennyiért lehet lovat vásárolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek találnák 100 000ft (vagy 150 000) alatt lovat vagy nagyobb pónit (min.145 cm)? Olyan is megfelel amelyikkel csak elkezdték a munkát, idomìtást. Az sem baj ha már 20 év körüli. Linkelnétek olyan hirdetéseket, oldalakat ahol ilyen lovat, pónit kínálnak eladásra! Elõre is nagyon köszönöm a válaszokat!!!!

2012. ápr. 4. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ahova járok lovagolni szoktam figyelni a kiírásokat, de 500 000,- alatt még egyszer sem láttam.
2012. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. De mit akarsz vele? Mert ha dolgozni szeretnél vele, akkor nyilván több lesz, de egy nyugdíjas, vagy éppen csikó póni, akit csak legetletgetni akarsz, és simogatni, az azért olcsóbb:)
2012. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak hobbilónak kellene! Nem szetetnék vele komolyabb dolgokat. Se ugratni se díjlovagolni nem szeretnék. Az lenne a célom vele, hogy karámban, terepen lovagolhassak.
2012. ápr. 4. 11:56
 4/13 anonim ***** válasza:

Jól írtad, az se baj, ha 20 év körüli?

Húsz-huszonöt esztendő tisztes kor a lovak életében.

A pónik valamivel tovább élnek. Persze akadnak kivételek, matuzsálemi kort elérő lovak is, a csúcstartó azt hiszem 62 évig élt.


Itt van egy link, most még hirdetnek egy kancát csikóval együtt 149 eFt-ért, meg ugyanitt pónikat 65-ért, plusz egy csomó lovat 100-150 között.


[link]


Ha szűk az anyagi háttered, nagyon vigyázz, mert egy lóra havi szinten vagy 30 ezer Ft-ot rá kell költeni. Ha saját takarmányod van, akkor kevesebbet, de az oltást, körmöltetést (elvileg 6 hetente) nem lehet megúszni. És a lónak nem mondhatod, hogy most éppen nincs pénzed!

2012. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi! A takarmányozást, a patkolást ingyen megtudom oldani. Csak az állatorvost kell fizetni:-)
2012. ápr. 4. 12:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha lovagolni akarod, akkor ne spórolj rajta szerintem.:) És nekem a mérete is neccesnek tűnik, azért egy felnőttnek kicsi, a gyerekek meg kinövik... Nem érné meg inkább gyűjteni rá, és egy drágábbat, de esetleg nagylovat venni?
2012. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kicsi pónit nekem sem áll szándékomban venni. Oda is ìrtam h 145 cm minimum. És szerintem a 145 cm nem olyan kicsi. Ekkora kb. egy haflingi. Ahova járok most lovagolni, ott fjordokon is sokszor lovagolunk. Ekkora lovat nem nagyon lehet kinõni persze az illetõ ne legyen 175 cm én 162 cm vagyok és nem is fogok szerintem már nõni max 1-2 cm-t. Sok olyan arabról halottam amelyik marmagassága 150 cm alatt van.
2012. ápr. 4. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

2012. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. ápr. 4. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:

A kikötések alapján:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én a másodikat és az utolsót ajánlanám leginkább.

2012. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!