Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek melyik ló tetszik?...

Nektek melyik ló tetszik? Linkeljetek képeket róla és mondjátok el miért? (:

Figyelt kérdés

[link]

Nekem régi álmom egy ilyen ló, vagyis minél foltosabb annál szebb, legalábbis az én szememben :)



2012. ápr. 6. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem okoskodásként, csak javításként, hogy ebből a későbbiekben se legyen kellemetlenséged:

Amit belinkeltél azt pöttyösnek/pettyesnek hívjuk.

Lovas nyelven pedig a "foltos" is tarka. :)


Nekem a saját lovam tetszik, először fogott meg a személyisége és utána kezdtem el kívülről is gyönyörűnek látni.

2012. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

kinézetre?

ők:

[link]

[link]

[link]

[link]

az okot nem tudom, egyszerűen azért, mert gyönyörűek :D tudom hogy ez nem elég ok, de ha képekről beszélünk akkor többet nem tudok róluk megállapítani :)

2012. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Ő, mert saját. Minden anyának a saját gyermeke a legszebb:)

Bár most kicsit lefogyott:( Így várunk, hogy hízzon, vagy teljes kivizsgálás. Szurkoljatok!!!

2012. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Örülök, hogy a harmadik válaszoló nem google-ről szedett képet linkelt.

Gyönyörű a pacid, őt én is belinkelném :D

Sok sikert, hogy újra így nézzen ki, kis pöttyös :D

2012. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sajátjaim a legszebbek, de mivel szeretném megőrizni a személyazonosságom, ezért róluk most nem linkelek képet, ha nem haragszol. Helyette inkább egy másikat: [link]

Ha még mindig aktívan foglalkoznék a versenyzéssel, és ésszerűnek tartanák egy ilyen ló megvásárlását, akkor én egy andalúzra voksolnék. De mivel imádom a lovaim, ezért még cserébe sem kellene!

2012. ápr. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!