Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek miért van ez?

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Járok egy bácsihoz lovagolni.És a következő a helyzet simogattam a lovat és a ló hagyta, de a bácsinak nem hagyja hogy simogassa csak nekem.Én beszélgettem a lóval meg minden szerintem a bácsi nem, talán ezért engedte nekem hogy simogassam és neki nem.vagy talán túl hirtelen nyúl hozzá.Láttam hogy meg akarta simogatni és tök hírtelen nyúlt felé.Mi lehet ennek az oka?

2012. ápr. 6. 18:41
 1/10 A kérdező kommentje:
A régi gazdája (cigány) volt. és verte állandóan ez a ló nagyon félős.Lehet hogy hülyének tartotok de elmagyaráztam neki hogy most már jó helyen van és nem kell félnie azóta meg tört a jég és imád engem,talán ez a bácsi nem beszélget vele vagy nincs köztük meg az a bizonyos kötődés?? 11/L
2012. ápr. 6. 18:44
 2/10 anonim válasza:
58%
Te többet foglalkozol vele, simogatod stb. de az a "bácsi" szerintem nem annyit. Téged (gondolom) sokat lát és együtt is voltatok (mármint lovagoltál rajta). A gazdája lehet hogy párszor megütötte, ezért tőle kicsit fél... Persze ezt csak te tudhatod!
2012. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom.én úgy tudom nem ütötte ez a bácsi.
2012. ápr. 6. 19:07
 4/10 A kérdező kommentje:
nem sokat foglalkozik vele.és cska akkor megyek amikor van rá időm
2012. ápr. 6. 19:08
 5/10 A kérdező kommentje:
sajnos
2012. ápr. 6. 19:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ezt a lovat
2012. ápr. 6. 19:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tudunk együtt működni. De ez nagy meglepi volt nekem hogy így bújt hozzám.Mert pont mentem hozzá és futott elém és úgy bújt szerintem akkor rácsaptak az ostorral
2012. ápr. 6. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha verték akkor nem csoda , hogy nincs bizalma az emberek iránt és fél a kéztől. Lehet , hogy a te hangod nem olyan mély mint a fickóé és máshogy viszonyul hozzá,lehet , hogy aki verte annak mélyebb volt a hangja vagy valamiben hasonlított a mostani gazdájához(mozgás, hangvétel stb) és ezért nem fogadja úgy el.
2012. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.Mert a gazdája is szereti.De valahogy köztünk meg van az ami lovas és ló között van,
2012. ápr. 6. 19:27
 10/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom :( a bácsi azt mondta hogyha elmennek nyaralni a lovat rám bízza hogy haza vihetem mert régen volt lovunk és a boxja meg van ki van takarítva naponta hogy ne legyen semmi kosz meg minden. nem ide kapcsolódik ez mindegy. De szerintem nem sokat foglalkozik vele. Mert ahogy meglát haza fele a suliból rohan a kerítésnek és kiakar jönni olyankor van nálam kis alma vagy épp kockacukor
2012. ápr. 6. 19:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!