Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi baja lehet? (Bőrbetegség)

Mi baja lehet? (Bőrbetegség)

Figyelt kérdés
A szűgyénél a lapockájánál a fülénél a combjai belső felén kihullott a szőre és szinte már kopasz!:S Ez nem a tavaszi vedlés!!!!! és a teste többi részén is foltokba hiányzik a szőre! És tövestől hullik!!! Ez mi lehet? Normális válaszokat várok amik segítenek is!!!!:)) előre is köszönöm!
2012. ápr. 7. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legfőbb baja, hogy nem hívnak hozzá állatdokit.
2012. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán atka? Állatorvos.
2012. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért nem jött hozzá doki mert hosszúhétvége van!!! -.-

De nem viszket neki és nem is dörzsöli!

2012. ápr. 7. 22:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Ügyeletes állatorvosnak lennie kell!!! Mérgezési tünet is lehet, ha minden különösebb indok nélkül kihullik a szőre - nálunk is volt ilyen, sajnos a szomszéd permetezte a gyümölcsfáit, nem elég körültekintően, mi meg nem is tudtuk, hogy ezt csinálja és átszállt hozzánk a permet, az egyik ló nagyon beteg lett, napokon át küzdöttünk érte. Szerencsére meggyógyult. Viszont állatorvos kell, mert ha ilyen van, mindenképp gyógyszerekre és szteroidokra van szüksége.
2012. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez tavaszi szőrhullás. Látnád az én lovam. Tarkopasz az egész ló. Csak pihék vannak rajta, leginkább nyereg helyen van egy kis szőr de már ott se sok. Mindenhol csak bőr van. Igen szóval tavaszi vedlés.
2012. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves utólsó, 20 éve vannak saját lovaim. Jelenleg is 3
2012. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bocsi, elküldte a gyerek. Szóval jelenleg is 30 ló áll az istállónkban. De én még olyat nem láttam, hogy egy egészséges lónak kihullana minden szőre, tarkopasz lenne!!!

Felelőtlen egy állattartó vagy :-(

2012. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na beszéltem dokival de nem tud kijönni!:S De azt mondta h kenjük le Imaverollal. Tegnap leápoltam....
2012. ápr. 8. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Az imaverol gombaölő... szuper ötlet, ha nem is gombás a ló, kenni rá... Szégyen az ilyen állatorvos! Egyébként ha ügyeletes, akkor kutya kötelessége kijönni, másként az orvosi esküjét szegi meg.
2012. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de viszont ma hívott a bnőm(akivel eggyütt járok terepre) hogy az ő lovának is ez a baja!!!:SS nem lehet h vmi fertőzés? Emberre nem árt?
2012. ápr. 9. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!