Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen ez az iskola?

Szerintetek milyen ez az iskola?

Figyelt kérdés

[link]


köszi a válaszokat előre is :) 14/L


2012. ápr. 9. 19:34
 1/8 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy ha valaki esetleg odajár vagy járt már ott, ismeri ő légyszives ha tudja irja le nekem hogy milyen az oktatás meg az eredményeknek milyennek kell lennie a bejutáshoz meg ilyesmi. köszönööm.
2012. ápr. 9. 19:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket. Az igazgató szívesen elmond mindent telefonon is, ami fontos. Aztán oda kell menni, és körbenézni.
2012. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
DE ezt miután elvégezted a középiskolát vagy a gimnáziumot! Ez nem középiskola helyett van.
2012. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló téved.

Ez középiskola, és érettségit is szerezhetsz. De már érettségivel is mehetsz.

2012. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez csak szakképző! :O Akkor ez nem valami színvonalas iskola ezek szerint, ha ezt középiskola helyett is el lehet végezni. Én azt mondom, hogy keress valami jó iskolát aztán ha szereted a lovakat elmehetsz és elvégezhetsz itt egy ilyen képzést, de ahogy itt elnéztem a képeket a diákokból se lesz több lovászoknál. Nem itt fogsz megtanulni lovat tenyészteni. Ez marhaság. Ha ide mész el, akkor olyan mintha adtál volna a szarnak egy pofont. Körülbelül semmi sem vitted az életbe. Szóval én is el akarom végezni a lovastúra vezetőit, meg a lovasoktatói, de majd a középiskola befejezésével és az egyetem végeztével, ha már lesz egy rendes szakmám és még utána belefér egy ilyen bohóckodás.
2012. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tavalytól már érettségit is ad. Szerintem jó hely, én is ide mentem volna, ha akkor ad érettségit. Egyik ismerősöm idement érettségi után. Kijutott külföldre nagyon jó helyekre. Most azt hiszem ott is dolgozik.
2012. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen érettségi után!
2012. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos én ide jártam...Nagyon jó az iskola...Kegyetlen jó edzőkkel...Szép lovakkal Shagya,Arab telivérekkel és egyébb szépségekkel!Éretségire eltudsz menni ha minden igaz 3.ban a suli mellett...Lovaglási lehetőség...Anggliába ki tudsz menni ha tudsz angolul és ott kereshetsz is...stb stb...
2012. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!