Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nem túl sovány?...

Szerintetek nem túl sovány? :O (lent link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 11. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
De,nagyon sovány...
2012. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok vele..szegény paci..:( az én lovam is így nézett ki de kb. 3 hónp után gyönyörű lett:)
2012. ápr. 11. 16:26
 3/22 A kérdező kommentje:
De egy ilyen lovat ki venne meg? Fele ennyit se adnék érte
2012. ápr. 11. 16:38
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Az lehet, de nem itt kéne vinnyogni, hanem küldeni az eladónak egy üzenetet, hogy senki sem vesz ilyen alultáplált lovat. Vagy elhiszi, vagy nem. Rájönni egyszer rá fog...
2012. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Vagy inkább szólni valamilyen lovakkal foglalkozó mentőegységnek, akik esetleg elveszik tőle a lovat, mert tényleg nagyon sovány.
2012. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mert az állatvédők csak úgy elvehetik azthiszed... Amúgy meg a soványáság olyan, hogy sima kajával orvosolható. Hacsak az a baj, akkor a lovat még nem kell temetni. (egyébként lehet pont azért árulják, mert nem futi kajára).
2012. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Jó állású, ezt írja. xd Szerintem ez még nem látott jó állású lovat azt meg végképp nem hiszem el , hogy megy futószáron, a képeken is át van csavarva az orrán a vezetőszár, ez sokat elárul. Ennyit az of-ról.


Kérdésre a válasz: de sovány, köztudott , hogy a lótartók között kéne egy szelektálást csinálni de hát ez van, szar ország=szar emberek (tisztelet a kivételnek)

2012. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3%

Az első képen nagyon sovány.

A 3.-4. en elfogadható.

Aki zavar az ír a tulajnak.

2012. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
Szexi... Egy jó kis kupec ló, kupec sütéssel amit az életbe nem olvasol ki. Gyorsan meg akarnak tőle szabadulni mert pénzük nincs rá, hogy eltartsák, de eszük van, hogy minél hamarabb megszabaduljanak tőle.
2012. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%

bizony sovány szegény, a sérüléseiről nem is beszélve, az orrán megcsavart szárat nem is említem!

katasztrófa!

2012. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!