Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hát ha már mindenki akkor én...

Hát ha már mindenki akkor én is megkérdezem. Mit gondoltok erről a paciról?

Figyelt kérdés
[link] nekem nagyon tetszik ez a kis paci <3

2012. ápr. 11. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik, szerintem nem szép ló.
2012. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nem egyforma ízlésünk van:)
2012. ápr. 11. 20:36
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Aranyos és nem is kérnek sokat érte
2012. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szerintem se kérnek érte sokat:))
2012. ápr. 11. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg igenis sok egy papír nélküli, belovagolatlan lóért...


sajnos a képekből igazából ne derül ki semmi a felépítéséről, a mozgása szép, bár nem eléggé térölelő, alig közelíti meg a hátulja az első patanyomát.

2012. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 csenge587 ***** válasza:
0%
Nincs származási lapja, kisméretű és nem értem, hogy ha be van lovagolva miért nincs róla lovas alatti kép???
2012. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Annyiért ha nyers csikó lenne is megéri, persze megkell azért nézni, nincsen-e valami baja bűne ,aki lovat tart az tudja, hogy mibevan egy négy éves csikó tartása megsem közeliti az igazi árát, azért mert nincs papirja ,ajándékban azért nem adhatja ,hisz igyis az.
2012. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem sok az ára, vannak fent ennél jóval szarabb lovak sokkal több pénzért, az sem vall rá , hogy csúnya lenne. Arra amire hirdetik jó lehet. Viszont ha ménesben nevelkedett akkor megeshet , hogy a többi ló a hatalma alá vonta , elverték és ez miatt nem biztos , hogy jól kifog jönni a többi lóval. Ez csak egy feltevés de a ménesből kikerült lovak között sok ilyen van.
2012. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Jesszusom! Mégis miféle lóbarátok vannak itt? Nem szép, meg szarabb lovak... nincs olyan, hogy nem szép vagy szar ló!!!! Vannak hibái, az tény, de azért már válogassátok meg a szavaitokat!
2012. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utólsó előtti mibajodvan ,rosszúl ébredtél?
2012. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!