Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pécsen, Pécs környékén van...

Pécsen, Pécs környékén van lovarda, lovas tanya?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan helyre gondoltam, ahol viszonylag olcsón tarthatom a lovam és jól bánnak vele. Családnál, kisebb tanyán, ahol lovak társaságában lehet és van lehetőség a tereplovaglásra. Havi 25 ezer körüli összegre gondoltam.
2012. ápr. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én jobban csak lovikat tudok.

Kökénypuszta Bosi-lovarda igaz 44000 a bértartás.

Orfű-Tekeresen van egy lovi, Orfű mellett Bánoson van egy szép lovarda, Abaligeten Rácz-tanya, Pogány előtt Ideál lovarda, Komló-Sikondán Kalafarm, esetleg még Üszögpuszta. Nagykozárban Old cowboy ranch (igaz ők wesco vonalat képviselnek) illetve szintén ott Boci-paci lovasiskola. Most így hirtelen nem jut több eszembe.


Nálunk van bértartásban ló nagy legelővel, tereplehetőséggel, de most nem szándékozunk új lovat fogadni.

2012. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeptembertől keresek neki helyet. Itt Pécsen tanulok és eddig hetente jártam haza leginkább a lovam miatt, de szeretnék neki itt Pécsen illetve Pécs környékét helyet keresni. Szeptembertől sem lenne aktuális? Mennyiért tartjátok a lovat?
2012. ápr. 17. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint Lilla?:DDD
2012. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
30 alatt sehol nem fogsz találni bértartó helyet. Kisebb tanya, családi hely, lovak között, gyönyörű tereppel: www.grullo.hu
2012. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!