Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha fizetek pl x összeget a...

Ha fizetek pl x összeget a lótartásért abba benne van a körmölés és a patkoláy is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 15:29
 1/6 x) ***** válasza:
Lovardától függ... de szerintem jobb ha saját magad oldod meg, te keresel valakit mert a legtöbb lovardában hajlamosak rá hogy nem körmöltetik meg a lovat, csak azt mondják és nem figyelik milyen munkát végzett a kovács és ha elront valamit annak súlyos következményei lehetnek. Nem egy ilyen esettel találkoztam már sajnos...
2012. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen külön költség. Ha jó fejek szólnak előre, hogy két nap múlva jön a kovács, akkor te is megnézheted hogy dolgozik. Ha nem tetszik a munkája, akkor szólsz, hogy te magadnak intézed a kovácsot. Állatorvosnál is ugyan így pl jön kötelező oltásokat beadni, akkor megkérdezik, hogy te is kéred-e.

Szerintem jobb, ha ezeket te intézed magadnak és te fizeted egyből kézbe a mesternek, mert nem egyszer hallottam olyat, hogy a lovin keresztül valahol eltűnt a pénz, vagy többet számoltak el a gazdi felé, mint a valódi munka ára.

2012. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Legalábbis én még nem hallottam olyan lovardáról, ahol benne van.
2012. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van hogy kihívják, megcsináltatják az összes lóra, aztán majd a lovinak fizetsz, de ennek vannak veszélyei. Jobb, ha mindenki intézi magának.
2012. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs, maximum felsőkategóriás helyen. Bértartásbana hely, gondozás, széna, abrak, víz és az infrastruktúra használat van benne. Minden más extra.
2012. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azért külön kell majd fizetni, mert a bértartás az a takarmányra megy elsősorban aztán meg arra, hogy ott tartod.

A körmölést, vakcinázást, egyéb állatorvosi beavatkozást, patkolást amikor elvégzik utána fognak szólni, hogy körmölés volt, vagy körmölés lesz és akkor kéne a mani.

2012. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!