Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyar sportló díjugratásra...

Magyar sportló díjugratásra vagy díjlovaglásra alkalmasabb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ez a származásától függ. Díjló szülő(k)től díjlovaglásra, ugróktól viszont díjugratásra. Persze ez nem köti meg a kezünket, mert kipróbálás után vásárolunk, a származási lap persze ad útmutatót, de mondjuk megesik hogy díjló szülőktől nagyszerű ugrólovat lehet képezni, vagy fordítva.
2012. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Az enyém egyikre se! :) Mozgásában nulla, ugróképességében eredménytelen, bár még semmi sincs veszve! :)

Ez tényleg csak az ősöktől függ, bár inkább díjugratásra szokták használni én úgy tudom és több is az ilyen képességű mén.

2012. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a 2 re alkalmas lehet. Az alkalmasság függ a testi felépítésétől és attól , hogy mire van belovagolva. A származására sem lehet csak támaszkodni de azért az is egy irányzék lehet. Azért mondom , hogy nem lehet egyértelműen a származás alapján dönteni , mert pl vannak olyan díjlovak amiknek az apja ugróban eredményes, ugrók között is található olyan , hogy a szülők valamelyike díjlovaglásban versenyez.
2012. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?? :O
2012. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!