Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudom meg, hogy pl....

Hogyan tudom meg, hogy pl. mekkora kobak, kesztyű stb. jó rám?

Figyelt kérdés
Hogyan kell lemérni? Legyetek szívesek magyarázzátok el nekem. Kezdő vagyok!
2012. ápr. 16. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha felpróbálod. Kobak esetén körbe cm-ben meg kell mérni a fejedet.
2012. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj el, ha nem is veszel semmit, mindenből próbálj fel egyet egyet és nézd meg, hogy melyik a legkényelmesebb -> Így pl. már lovasok.hu-ról, vagy webshopokból is gond nélkül tudsz vásárolni felpróbálás nélkül.
2012. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Használtan szeretnék venni felszereléseket. És ha mondjuk túl messze van az a település, ahol árulnak egy bizonyos felszerelést, amit jó állapotúnak találok meg olcsó is, viszont a méret nem biztos hogy jó, akkor hogyan csináljam? Mert úgy nekünk nem éri meg, hogy utazunk kb. 150 km-t, és a végén kiderül, hogy nem jó a cucc. Menjek el pl. Dechatlonba, vagy valami üzletbe, és ott próbálgassak?
2012. ápr. 16. 15:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (2. válaszoló! pont ezt akartam kérdezni, de te gyorsabb voltál:))
2012. ápr. 16. 15:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam lovasok.huról vásárolni, eladni. Az eladótól meg kell kérdezni, hogy PONTOSAN mekkora a felszerelés, lovasnaciknál azt is h nyúlik e az anyag.

Általában készségesen lemérik neked,ők is azért hirdetik, mert el szeretnék adni :)

Kobakot mondjuk én mindenképpen próbálnám is, mert bár jó helyen mérem le centivel a fejem, a formája miatt a cm-ben mért méret nem megfelelő.

2012. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogyan kell lemérni a fejemet?
2012. ápr. 16. 15:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van közelben Decathlon, az mindenképp nagyon jó lenne. Ott van kobak is, nadrág is, mindkettő olcsó, tudsz próbálni, ha akarod, cipőt is vehetsz, gerincvédőt is, szóval nagyon jó hely. A kobakkal az a baj, hogy a méret nem mindig ugyanaz, én jártam már úgy, hogy a saját kobakom 55-56 körül van, egyszer melegítőn fel kellett üljek egy lóra, egy kislány adott kobakot, alig jött rá a fejemre, majdnem elhánytam magam már úgy szorított, és a végén kiderült, hogy 59-es... Szóval itt is vannak méretbeli különbségek, mint a cipőknél, a próbával lehetsz csak biztos. Szerintem a Decathlon mindenképp jó választás lenne:) Bár nekem nincs onnan csak gatyám, de ismerősöknek, barátoknak többnek is van onnan cucca, és mindegyik jó állapotban van, és jól bírja, mondjuk vigyáznak is rá:) Nekem van pár nacim onnan, azok is jól bírják, bár inkább hobbyra való tényleg, nekem eddig csak úgy lyukadt ki, hogy felakadtam valahová, de meg tudtuk varrni:D
2012. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Menj el egy lovasboltba, ott majd az eladó segít!Nekem is úgy volt.
2012. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi!! Megy mindenkinek a zöld kéz ..;)
2012. ápr. 16. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
A lovasbolt sokkal drágább, mint a Decathlon, és sokkal minőségibb termékeket árulnak. Vagyis a Decathlonos is jó, én személy szerint nem gondolom, hogy a versenyzőknek való kategóriájú felszerelést kéne beszerezni egy kezdőnek. Max annyiért mennék a lovasboltba, hogy megmutassák, mi mire való...
2012. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!