Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Daslö márka? (fontos infót...

Daslö márka? (fontos infót keresek! )

Figyelt kérdés
Valaki esetleg ismeri a daslö márkát? Hol gyártják, esetleg van valami honlapja?? Én sajnos nem találtam semmi használható adatot a márkáról. :(
2012. ápr. 17. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én se tudok többet, csak azt, hogy a Tattinivel szoros kötődése van. Még azt is kinézem, hogy a gyártója ugyanaz, mint a Tattininek, csak egy fokkal gyengébb minőség, ezért külön márkanevet kapott.
2012. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal olasz, KL honlapján sztem vannak róla infók.
2012. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Igazam volt, a Tattni gyártja :)

2012. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A KLP-ben lehet kapni, gyakorlatilag a Tattininek a gyengébb minőségű megfelelője. Szerintem elég rossz minőségűek a Daslö cuccok, nekem nem váltak be.
2012. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én sem szeretem annyira, nem éri meg az árát...
2012. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fordítva történt, a régi daslöt kezdte el gyártani a tattini, és azóta gyengébb a minősége szerintem. Én nagyon szeretem a cipőit és a nadrágokat, nekem kényelmesebb mint a tattini, de egyébként az összes lovas cucc ár/tartósság aránya romlik :( Gondolok itt pl szabásra ésatöbbi. A Tattini valóban jobb pl kobakban, mert a daslöknek nem szeretem a formáját meg takaróban, de ha csak ilyen "fogyócikket" veszek, mint cipő, amit elhordok egy nyár alatt, akkor inkább daslö.
2012. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és akkor is kezdett drágulni a daslö, mikor összevonták a tattinivel
2012. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Számomra a Daslö kb egy minőség a Decathlonos cuccokkal. Nem a legjobb, de nagyon sok hobbi lovasnak ez a megfizethető. Én még a Tattinit egész jónak találom, ár/érték arányban. Daslöt csak ilyen fogyó holmiból veszek, mint a kötőfék.

Felső ruházatban még lehetnek jók, nem próbáltam, de ilyen sűrűn használt cucc, mint a lábszárvédő és nadrág inkább veszek egy két ezressel drágábbat.

2012. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a Decathlon ár-érték aránya jobb, mint a Daslöé. Én már fogyóeszközökből sem veszek Daslöt, inkább Decathlont, mert azért nem mindegy, hogy 2 hónapig, vagy 1 évig tart-e ki.
2012. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat, sokat segítettetek! :)
2012. ápr. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!