Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül a nyereg...

Mennyibe kerül a nyereg átalakítása?

Figyelt kérdés

[link]

felső sorban a második képen látszik hogy (szerintem) egy kicsit a tömésekből vissza kellene venni! Csak egy kicsit. Alig használt nyereg amúgy de nagyon ijesztő volt vele lovagolni. Egyrészt nagyon jó,másrészt elkeserítően **** :/ Most szereztem ezt a nyerget, de maga a nyereg olyan kényelmes, hogy túl nem adok rajta az biztos. A lovam 160 cm, bár póninak néz ki a felülről készült képen. Légyszi aki tud segítsen!



2012. ápr. 17. 22:29
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekel,nekem ugyan ilyen a nyergem,és ugyan így áll a lovamon....nekem is kényelmes,csak,furcsa.
2012. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tömésekből visszavenni kb. 15-25 000, attól függően, hogy mennyire kell szétszedni a nyerget a munkálatokhoz.
2012. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és úgy látjátok, kell?
2012. ápr. 18. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem láthatjuk csak te. Tedd fel alátét nélkül, nézd meg hogyan fekszik fel, ha túl szűken, akkor az egész nyereg szűk az nem jó, ha nagyon magasnak találod szedethetsz ki belőle. Én megkeresnék vele egy nyerges mestert hogy nézze meg mit lehet tenni, de lehet azt mondja, hogy nincs értelme kiszedetni másik nyereg kell.
2012. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyiba kerül, mennyiért megcsinálja a nyeres. nekem annó egy ilyen művelet 10k-ba fájt, de az már akkor is olcsó volt, tehát ma inkább 15-től fölfelé van az árfolyam.
2012. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy kell-e, de az nem feltétlenül jó ötlet, hogy kérd ki egy nyerges véleményét, mert ő is a piacról él, 99%, hogy azt fogja mondani, hogy persze, hogy meg kell csináltatni. Inkább kérd ki más, tapasztaltabb lovasok véleményét is, akiknek nem fűződik üzleti érdekük a nyereg megcsináltatásához.
2012. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!