Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csikó zabla vs. D zabla....

Csikó zabla vs. D zabla. Melyiket vennétek? 3 éves csikót szeretnék zablához szoktatni.

Figyelt kérdés
A csikó zablákról folyamatosan azt hallom hogy becsípi a ló száját:( Melyiket javasolnátok?

2012. ápr. 19. 16:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Egyértelműen csikózabla. Ha helyesen használod nem csípi be a száját.
2012. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is határozottan csikózablát ajánlok. És bizony, ha helyesen van használva akkor nem lesz tőle semmi baja. De ha nagyon félsz akkor tegyél rá egy zablagumit.
2012. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csikózablát. Ha nem szeretnéd megkockáztatni, hogy becsípje a száját, húzz rá zablagumit, vagy oliv zablát vegyél.

A D-zabla erősebb mint a csikózabla, nem kell rögtön azzal kezdeni. Én pl oliv plasticcal kezdtem az enyémet, és nagyon jól bevált, a mai napig nagyon szereti :D

2012. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a D erősebb, akkor vegyél olív zablát, vagy zablagumit, és akkor nem fogja becsípni:)
2012. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság, hogy folyamatsan becsípi. esetleg becsípheti, nagy különbség. De egyébként erre találták ki a zablgumit, vagy olív zablát. D-zabla semmiképp nem mehet szoktatáshoz, az már erősebben hat oldalra, így nem jó.
2012. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, én is a csikó zablát választanám, csak kiváncsi voltam más lovasok válaszára.még egyszer köszönöm az értelmes válaszokat:)
2012. ápr. 19. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

természetesen csikózabla!

fentebb már mindent elmondtak!

2012. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Természetesen csikózabla!
2012. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csikózabla.
2012. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez durva. Bementem 3 éve egy lovasboltba, hogy zablát szeretnék venni a lovamnak, hogy zablához szokassam. Erre mit mondtak? Mindenképp a D zablát javasolják... Azóta is azt használom, nagyon érzékeny a szája a pacimnak, de nincs vele semmi gond.

Ugye azért vettem ezt, mert ha a lovas boltban javasolják csak tudnak valamit, a másik meg, hogy akkor ez akciós zabla volt és olcsóbban meg tudtam venni, mint az ott kapható csikózablák bármelyikét.

Nem bántam meg, nincs bajlódás a gumikkal, szépen veszi vele a segítségeket, és hála az égnek a száját sem félti, mégis nagyon szép érzékeny.

2012. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!