Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak női zsokék Magyarországon?

Vannak női zsokék Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy vannak.
2012. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak. Bakos Szilvi, Tímár Zsuzsi, Suták Cseni, Bihari Szandi, Berghoffer Szandra, Balogh Timi, Vonczem Gabi,Budinszki Barbara, Kocsis Edina,Toronyi Zsanett,Ján Alexandra, Dickinson Judit,Barabás Judit, Barabás Móni,
2012. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze! Egyik ismerősöm is női zsokénak tanul.
2012. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elöttem lévő kommentelő: sokan tanulnak...iskolát indítottak... kb 14en tanulnak idén és mellette is vannakmég páran
2012. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én is zsoké szeretnék lenni.most 14 éves vagyok..a tovább tanulás szélén állok.ehhez szeretnék egy kis segitséget kérni..hova érdemes tovább menni,ha zsoké szeretnék lenni.?és milyen iskolákban tudnék el kezdeni tanulni?és a későbbiek folyamás hol tudnám elkezdeni zsoké gyakornoki pályafutásomat?

előre is köszi a válaszolóknak. :D

2012. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
és körülbelül hány kg az ideális?és hány cm?
2012. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minden istálloba tul sok az amatőr már nem éri meg elkezdeni.. sehova nem fognak már felvenni ://
2012. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

előttem lévő kommentjéhez:

lehet hogy sok az amatőr,de olyan zsoké kevés van,akinek tehetsége,szíve is van a dologhoz.szoal szerintem ha valakinek tiszta szívből ez a vágya,szereti a lovakat,az nem akárki.aki megérdemli,az ugy is jobb lesz,mint a többiek,akiket csak a pénz hajt.

szoal aki magára ismert az előző pár szóban,azoknak HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉS SOK SZERENCSÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze hogy van :) pl. itt vagyok én.
2013. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!