Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Van a lovardában egy csaj van saját lova. Viszont a lovát heti 1x látogatja, amikor kedve szottyan "majmoskodni". Mielõtt lovagolna az apja leápolja a lovát és felszerszámozza. Egy 20 percet lovagol, leszáll s az apja kezébe nyomja a kantárszárat, és seggét rázva kivonul a fedelesbõl! Így az edzés után az apja sétáltatja le a kancát, õ is szerszámozza le õ is pucolja le, miközben a csaj a nyergesben mobilozik, multkor épp sminkelt.

Én nem értem az ilyen embereket! Ha nekem lenne olyan szerencsém h saját lovam legyen biztos nem hagynám h más végezze el a feladataimat a ló körül. Ha nem is lenne idõm minden nap lovagolni, azért biztos h meglátogatnám, lecsutakolnám. De ez a liba heti 1 x néz rá a lovára, akkor is csak lovagol. Ha kilóméterekre lakna az istállótól akkor talán megérteném, de csak 2 utcányira lakik a lovardától!!!

Ti mit gondoltok errõl a viselkedésrõl??

Bárkit megkérdeztem az istállóban senki nem volt azon a véleményen mint én h ez egyáltalán nem lovashoz méltó viselkedés! Azt mondták, hogy azt csinál amit akar, és még túl fiatal ahhoz h istálló munkát végezzen. Ja különben 13 éves a csaj!!! Engem ez a majomparádé nagyon idegesít!



2012. ápr. 22. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egyetértek veled!
2012. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
burzsuj dög,most így jobb
2012. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
És neked mi hasznod származik abból, hogy idegeskedsz miatta? Ne törődj vele!
2012. ápr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
nem vagyunk egyformák.
2012. ápr. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szokásos történet, több a pénze mint az esze. Nem egyedi eset de ezek pár éven belül úgyis eladják a lovat.
2012. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
A többieknek van igaza, semmi közöd hozzá más hogyan költi a pénzét. Az élet pedig ilyen, tehát jobb, ha szokod, hogy másnak ölébe hullik az, amiért te keményen melózol. Ilyen az élet. Majd ha felnősz, te is belátod, hogy nem a másik pénzével kell foglalkozni, mert attól neked nem lesz jobb. Törődj magaddal, és a saját céljaiddal.
2012. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, ez egy elkényeztetett lány, de te nem tehetsz semmit. Örülj beki, hogy te nem vagy ilyen :)
2012. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem egy elkényeztet lány,akinek mindene megvan,és nem tudja megbecsülni azt,amilye van,és amilyen szerencséje van...
2012. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Talán túl hamar megkapta amit akart. Én 4 évig könyörögtem saját lóért és most mindent én csinálok körülötte, persze mondjuk etetést, almozást, nem de a többit igen, ja és 13 vagyok én is. Néha még az istállót is segítek felsöpörni a lovásznak pedig semmi közöm hozzá, sőt az etetésben is segédkeztem már, az oktatómnak segítek az iskolalovak körül, és ha kell akkor másoknak is. Egyébként nálunk is van egy ilyen csaj, baromi idegesítő csak ő 16 éves, és mit tudom én milyen sportkocsival elhozzák az edzésre, a lovász felnyergeli a lovát ő kivezeti felül rá, az edző tart neki egy lötyögős órát. Aztán leszáll bevezeti a lovat és elmegy, sőt van amikor a pasija elkíséri és ott fintorognak, hogy milyen büdös van. Szörnyű és ő 16 éves.
2012. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, igazad van, az ilyen nem lovasember. De ha heti egyszer jön, akkor ne zavarjon, érezd jól magad, és ne foglalkozz vele.


Az ilyeneket egyébként is utoléri a sorsuk, nálunk is volt ilyen bértartó, volt 3 lova, nagy terepjáró, stb.

Aztán bebukták a bizniszt, elfogyott a pénz, se ló, se autó, a múltkor láttam, hogy vonattal ment dolgozni. A gyerekei is biztos megtanulták, hogy milyen, ha nincs minden a seggük alá rakva.

2012. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!