Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan mérhetem le lovan...

Hogyan mérhetem le lovan testsúlyát?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Megfogod a LOVAN-t:


[link]


Ráteszed óvatosan egy grammos mérlegre, és leméred.

Ennyi...:))))))

2012. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést elrontottam, de ettől még lehetne komoly válasz, hiszen nem mindegy hogy az állatorvos mennyi altatót ad be neki! Ha viccesnek találod poénkodhatsz nyugodtan, de akkor egy másik kategóriába!!!
2012. ápr. 23. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt van egy kalkulátor, beírsz néhány adatot és kb -ra megmondja, egyébként a valóságban egy nagy mérőképességű mérleget használnak erre a célra.

2012. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]



bocsi ez a helyes link nem az első:)

2012. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az állatorvosnál van nagy állatok számára készült mérleg ;)
2012. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. ápr. 23. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Állatorvosnak nehogy már te mondd meg mennyi szer kell bele... Hát ez is vicc kategória.
2012. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy rutinos állatorvos meg tudja állapítani, hogy mennyi kell neki ránézésből. Az enyém is úgy kapta heréléskor. Egyébként vannak ilyen mérlegek amivel meg lehet mérni. Telepeken általában szokott lenni. Én olyat láttam, hogy ráálltak az üres utánfutóval a mérlegre, utána megpakolták az utánfutót zabbal és úgy is megmérték és megkapták a zab mennyiségét. Szóval létezik ilyen mérleg, de van többféle képlet is amivel meg lehet állapítani nagyjából.
2012. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi hídmérlegen mértük le. ahol a teherautókat szokás.
2012. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!