Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet ló állatorvosnak...

Hol lehet ló állatorvosnak tanulni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A gödöllői Szent István Egyetemen (Állatorvos-tudományi Egyetem).
2012. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb úgy működik mint az orvos. Először leteszed az általános állatorvosit és után a ló szakvizsgát
2012. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg van egy középfokú verziója, az állatorvosi szaksegéd, ekkor orvos mellett "ápolóként" dolgozhatsz:

[link]

2012. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a normál állatorvosinak mennyi a tanulási ideje? és a lovas tanulmányoké?
2012. ápr. 23. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
5 év, de csak az alap. Mire szakosodsz, ki is tanulod a dolgokat és lesz saját paxisod, addigra olyan 40 éves vagy, tehát még 15-20 év.
2012. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha elvégzem az alapot és mondjuk egy istállónál "szakosodom".... ennek így van értelme vagy hülyeséget írtam?
2012. ápr. 24. 03:58
 7/8 anonim ***** válasza:
hülyeség. 6 év a tanulás, mint előttem is írták először alapot megcsinálod, utána szakosodsz a lovakra. Ha nincsen erről papírod senki se fog a lova közelébe engedni. Ez egy HIVATÁS magyarul elég elhivatottnak kell lenned ahhoz, hogy hajnali 2-kor felkelj és kimenj az istenhátamögé az ellést segíteni. Azt hallottam hogy elég nagy a túljelentkezés mellesleg sok pont kell, nehéz bekerülni és annyit kell tanulni mint állat. Ha most nem tanulsz jól akkor be se kerülsz nem hogy még elvégezd, nagyon kemény minden orvosi pálya...
2012. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bunkózni akarok, de ha nincs benned annyi talpra esettség h mindezt megtaláld magadtól a neten, akkor inkább mégsem kéne állatorvosi babérokra törni. Nem egyszerű, drága, nagyon tanulós.
2012. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!