Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kelemen Lovardáról vélemény...

Kelemen Lovardáról vélemény (Csömörön)? Milyen az oktatás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pakcha Kari volt ott, az egyik legjobb edző, akivel dolgoztam, de ő egy lovival arrébb költözött. van ott egy másik oktató is, azt hiszem Anikónak hívják, őt annyira nem ismerem, de ő is elég magasan képzett, sőt, folyamatosan képzi magát, Berényi Miki bácsi jár ki hozzá. ami szimpi, hogy egyiküknél sincs lovacskázás, meg utazás, szóval ha igényes vagy, bátran ajánlom
2012. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az Anikó is átment a "másik lovardába"?
2012. ápr. 24. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Anikó maradt :)

A másik lovarda (szintén csömör, párszáz méterrel arrébb)nekem szimpatikusabb, nincs egyszerre 10 lovas a fedelesben XD

Egyébként a Kelemenből csak Anikót tudom javasolni, a másik nagyon nem tud oktatni.

Anikónak csak pár óráját láttam, az tetszett, nekem Karolina stílusa kicsit jobban fekszik.

2012. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Anikóhoz járok! :) Teljes neve Bakos Anikó, nagyon jól oktat sztem ^^ :D A többi oktató... Hát xD Fura xP
2012. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utóbbi, a fura az egy nagyon barátságos kifejezés a többiekre. Ha valaki abba a lovardába szeretne menni, akkor menjen Anikóhoz, és ne a hely sztároktatóhoz, mert ő kicsit szörnyű.
2012. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah ez mondjuk igaz.... ><
2012. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!