Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy hetes a csikóm fejedzőt...

Egy hetes a csikóm fejedzőt mikor lehet rárakni, és az utcára mikor lehet kivinni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyelőre még nagyon ne. 2-3 hetesen tehetsz rá próbaképpen kötőféket, hogy szokja, az utcára nem tudom, minek akarod kivinni, de az, hogy az anyja mellett menjen, még nagyon korai neki, addig még várj egy pár hónapot.
2012. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 hetesen ha elég erős hozzá lehet vezetgetni és rá is kell tenni a csikó kötőféket , hogy szokja. Ezen túlmenően az ápoláshoz is szoktatni kell.
2012. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kötőféket már nyugodtan rá lehet tenni. Legalább később nem lesz vele probléma. A vezetgetéssel még várjál bőven, mert neki az még korai. Az én csikóm most 5 napos, de a kötődéket már az első legelőre kerüléskor( 2 naposan) felraktuk rá. Először hiszti volt ezerrel, de most már egyáltalán nem zavarja. :D
2012. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma láttam egy 3 napos csikót,aki az anyja mellé volt kötve,és a mami húzta a kocsit...
2012. máj. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!