Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színűnek születik a, ,...

Milyen színűnek születik a, , fekete" ló?

Figyelt kérdés

milyen színűnek születik a ,,fekete" ló ?

a szürkét tudom ,hogy feketének születik de a feketét nem... :/



2012. ápr. 27. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Feketének.
2012. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fekete vagy pej
2012. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ló feketén vagy sötétpejen születik. És utána kezd el kivilágosodni olyanra amilyen lesz, ha szürke szürkére, ha sárga sárgára ha fekete akkor marad fekete ha pejre akkor elkezd olyan mintájú lenni mint amilyen lesz. Mondhatni ez még egy csikószőrzet ami nekik van és ez sötét pej általában vagy fekete.
2012. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb mikor lehet látni egy csikón, hogy milyen lesz a végleges színe?
2012. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. ápr. 28. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Kb. 3-4 éves korára biztosan. Bár szürke lovaknál ez az idő elhúzódhat, mert lehet, hogy megáll a legyes szürke színnél de lehet, hogy nem. Nekem volt lovam, aki egész életében nem érte el a végleges színét és folyamatosan szürkült kifelé, minden évben egyre kevesebb pötty lett rajta. :)

2012. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

előzőnek. ez minden szürkénél így van..ahogy idősödik egyre világosodik is


amúgy meg nem igaz, hogy minden csikó sötét pejen születik v feketén. Nem egy sárka "friss2 csikót láttam már

2012. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fekete pejnek, meg feketének is születhet?
2012. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kyresha válasza:
Az nem igaz, hogy minden ló feketének vagy pejnek születik! A tarka,sárga,fakó lovak (csakhogy párat említsek) már olyannak születnek amilyenek felnőtt korukban is lesznek. A szürke és fekete lovak születnek jellemzően más színűnek; a fekete ló rendszerint pejnek, a szürke pedig feketének, ritkábban pejnek születik.
2012. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!