Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy gyűjtsek pénzt?

Micusss kérdése:

Hogy gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
hogy gyűjtsek pénzt 1 lóra az évessorán 14 vagyok 6 éve lovagolok

#pénz #ló #gyűjtél
2012. ápr. 29. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
Jah és nem kell kioktatni tisztába vagyok minden árral ;) meg vannak a cuccok is mindenből állíthatósan vettem szóval nem kell beleszólni jah és ne térjetel el a tárgytól nem velem kell veszekedni ha valakinek veszekedhetnékje van
2012. ápr. 29. 19:51
 2/71 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha dolgozol majd akkor tudsz venni mert mondhatom h adj el dolgokat és vegyél egy 50 ezreset de 30-50 ezer a havi fenntartása :/
2012. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
88%

"vegyél egy 50 ezreset de 30-50 ezer a havi fenntartása :/"


50 ezerért ló? Az szép..

2012. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg nem tudom,hogy milyen szinten tudsz lovagolni, de ha esetleg vagy már azon a szinten, hogy csikókat lovagolj be úgy is lehet csinálni, hogy a belovaglásért cserébe a pénzt beleszámítják/esetleg ingyen odaadják, vagy ha nem sima lovaglásért olyanoknál akiknek nincs rá ideje, esetleg istállóban ha van eladó ló, ha ledolgoznád az árát, mást nagyon nem tudok elképzelni :)
2012. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%
Ésha megvan az ára, akkor mi van? Már nem azért, de még otthon tartva is egy ló havi 25 ezret elvisz. Tehát akkor vagy van havi szinten bevételed, ezesetben nem értem a kérdést, vagy nincs, ezesetben miből szándékozol kajáltatni? Szép dolog a szeretet, csak nem elég.
2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudtok olvasni?

a kérdező nem most akar lovat venni, hanem gyűjtene rá. Én azt mondom menj diákmunkára, vállalj el mindent. Esetleg áldozd be a nyaralásod és a rád eső pénzt tedd félre, szülinapra/névnapra is kérj pénzt. Ha ügyes vagy, kb 1-2 év alatt összeszeded a ló árát.

Viszont nem megvenni nehéz a lovat, hanem eltartani. Nyugodtan számolj havi 30-40 ezerrel. Ezt pedig csak akkor tudod teljesíteni, ha van havi fix jövedelmed, mert a diákmunka nem állandó meló.

Ráadásul az sem árt, ha van tartalék is ha pl állatorvosi beavatkozás kell, mert komolyabb kezelés esetén százezres költség is előfordulhat.

Szüleid mennyire támogatnak?

2012. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
33%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__2682691-hogy-g..

Itt még anyuka voltál:) Fogd fel kislány, hogy nem kapsz lovat, tök mindegy hogy azért, mert nincs pénzetek rá, hiába hiszed azt, hogy van, vagy azért, mert egy követelőzős kis csitri vagy, és a szüleid ezért nem akarják engedni...

2012. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
74%-os.... Nem értem ezt a választ... Szerintem senki sem. Hogy érted azt, hogy anyuka voltál? o.O
2012. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
Van egy 11 éves kis p*csa, aki már hónapok óta itt követelőzik a lováért, és a válaszolóknak érvel, hogy de majd a nagynénje ad x ezer eurót amiből tartja, meg kap ingyen kaját, stb... A linkelt kérdés is pont ilyen, és ugyanezzel a "Micusss" fiókkal odaválaszolta (a hetedik oldalon), hogy ő a kérdező anyja és nem fogja megbüntetni blabla...
2012. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim válasza:
vedd rá a szüleidet hogy minden 5-ösért kapj valamenyi pénzt én evvel 100.000 ft-ot gyülytöttem
2012. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!