Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Volt már valaki a Betyár...

Volt már valaki a Betyár lovastanyán vagy sajómercsén nyári lovastáborban?

Figyelt kérdés

Ez a két hely érdekelne. Volt már valaki ezek közül valamelyik helyen?

[link]

[link]

Milyen korosztály szokott lenni?

Mennyire vannak kézműves foglalkozások? (már kinőttem ezekből tehát olyan tábornak örülnék ahol nincs gyöngyfűzés meg ilyesmik...)

Középhaladó-haladó lovas vagyok, 17 éves, szeretnék olyan táborba menni ahol a korosztályomból is vannak.



2012. ápr. 30. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam egyszer a sajómercseiben, nekem nagyon tetszik ,van is egy kedvencem, Maci. Amúgy a lovak nagyon barátságosak, vannak kézműves foglalkozások, olyan "tanya érzésed" van, ami speciel nekem nagyon bejött. Reggel mentem egyszer lovagolni terepen, hosszabb, rövidebb utakra, délután pedig a focipályára mentünk le "körözgetni", ügetésben, aki pedig jobb volt, vagy eléggé jónak érezte magát, mehettek keresztbe a focipályán vágtába. Ja, és ha elég korán kelsz, akkor bevezetheted valamelyik lovat, este pedig ha szerencséd van, vissza is viheted a lovakat a mezőre:p. Reggel nekünk kellett leápolni a lovakat, a kedvencem, Maci, rendszeresen szedte össze a legtöbb bogáncsot a sörényébe. A tábor végén pedig mintha egy tiszteletkört tennél meg, valamelyik lovon "bemutathatod" mit tanultál :)

Csak ajánlani tudom ;) a kézműves cuccok pedig agyagozás, meg ilyesmik :)

2013. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!