Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezért miért vagyok hülye?

Ezért miért vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Egy lovas barátom szerint hülyeség, hogy havonta nem lovas cuccra költök,hanem spórolok...

Spórolok,de azért hogy ha esetleg a lovammal történik valami, akkor az állatorvosi költséget tudjam állni.


2012. máj. 1. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van, nem hülyeség. A lovakra nem lehet biztosítást kötni valahol, ugyan úgy, mint a kutyákra, vagy a cicákra? Én az AEGON-nál kötöttem kisállat biztosítást a kutyusomra. Baleset -és műtéti biztosítás. Nézz utána.
2012. máj. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd csak, találtam egy biztosítás lehetőséget. [link]
2012. máj. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

egyáltalán nem hülyeség, én mindig azt csinálom, hogy egy részét félreteszem pl.:ilyesmikre mint te,

a másik részét pedig az éppen hiányzó lovas cuccokra költöm

2012. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem hülyeség...lovagláshoz úgyse kellenek mindig a legmárkásabb cuccok. :D
2012. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy hülye. Sosem értettem azokat a lovasokat, akik havonta új cuccokat vesznek, mert az előzőnek már nem tetszik a színe, kiment a divatból, mégsem tetszik, stb. Minek?!
2012. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!