Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lófajtával lehet a...

Atapk kérdése:

Milyen lófajtával lehet a legnagyobbat ugrani?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: szerintetek ha veszünk lóápoló felszerelést azzal a vedlő kutyám szőrét ki tudom szedni?

2012. máj. 2. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A gidrán fajta az egyik legjobb ugrólófajta, de nem a fajtán múlik minden, hanem az egyeden is. A lényeg a hosszú lábak és a csapott far.
2012. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a farnak szép, izmosnak kell lennie. Mondjuk a kettő nem zárja ki egymást. :)
2012. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán a fajta a lényeg, hanem a származás, az ősök. Persze teljesen ismeretlen szülők csikója is megugorhatja a kitörő tetejét. Szerintem ugratásban a holsteini a hannoveri és a holland sportló van a topon.

http://www.youtube.com/watch?v=j8_6nFedV6o

2012. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és attól, aki a videót kiírta, megkérdezhetném, hogy mi a ló neve?
2012. máj. 3. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Lastic
2012. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttemszólókkal!És ha te még azt sem tudod hogy nem fajtától függ akkor szerintem NE vegyél lovat!
2012. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok, ne aggódj, és ha vennék is, akkor sem a legdrágább lovat veszem meg!
2012. máj. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!