Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglástól kockás lehet a...

A lovaglástól kockás lehet a hasam?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Azt nem tudom, de ettől biztosan:

[link]

akár a TV előtt is kockásodhat. Megéri. Like!

2012. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hacsak nem éppen felülésezel a lovon. Lol:)

De lehet lovastornától igen.

2012. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lovaglás önmagában nem segít neked abban, hogy kockás legyen a hasad. A lovastorna sokkal jobban átmozgatja az izmokat, de önmagában inkább hajlékonyabb leszel, mintsem izmosabb. Kockás hasért érdemesebb konditeremben edzeni, vagy felüléseket csinálni.
2012. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elég sokat lovagolsz, akkor lefogysz, ha nincs rajtad zsír, akkor kilátszanak a "kockák", már ha vannak. Ha nincsenek, akkor hasizomgyakorlatokat kell csinálni.

Ha kicsi zsír is van már rajta, akkor nem fog látszani, hiába hasizmozol..

2012. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akik munkát lovagolnak galoppon azoknak kockás:) Szinte az összes zsoké hasa kockás. Én is lovagolok munkát és kockás valamennyire:) bár én elég sokat sportolok mellette.
2012. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem a felülésektől lesz valakinek kockás a hasa, henem az alacsony testzsír%-tól. A zsokéknak azért kockás a hasuk, mert nekik vékonynak kell lenni, és nincs a hasukon háj, ami eltakarja a kockákat. Ha elég vékony vagy 1 elülést sem kell csinálni, és kockás lesz.
2012. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2012. máj. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!