Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 3 hónapja lovagolok, lovardába...

3 hónapja lovagolok, lovardában. De én minden nap szeretnék lovazni, nagyon hiányoznak. Ez normális? Egy héten egyszer megyek lovagolni. Többi lent.

Figyelt kérdés

a 2. szomszédban vannak lovak, de nem tudom hogyan kérdezzem meg hogy át e mehetek egy kicsit lovazni,és jó lenne ha rá is ülhetnék.

( bácsi, idős )


2012. máj. 4. 23:25
 1/5 anonim válasza:
Hát köszönj illedelmesen és mondd h milyen szép lovak és mondd h lovagolni tanulsz és kérdezed meg h egyszer majd átmehetsz e megsimogatni őket meg meg nézni mert nagyon szereted a lovakat.
2012. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tetszik. Köszönöm.
2012. máj. 4. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális:) Azt viszont nem ajánlom, hogy csak úgy elkezdj ismeretlen lovakat lovagolgatni, mert semmi jó nem fog kisülni belőle... Ha nincsenek rendszeresen lovagolva, valószínűleg nincsenek is jól belovagolva, ami viszont egy kezdőnél elengedhetetlen...


Viszont megkérdezheted, hogy segíthetsz-e neki, takarítgatni, lovat ápolni, etetni/itatni, ilyenek, de egyenlőre inkább hagyd ezt a lovardán kívüli lovaglás dolgot, mert tényleg fontos, hogy kezdőként tapasztalt lovakat lovagolj, és azért a falusi idős bácsik nem arról híresek, hogy magasfokon belovagolt lovakkal horják a lucernát...

2012. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Okés értem :)

Köszi

2012. máj. 5. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előző válaszolónak! Én is jártam már így, tapasztaltabb voltam már mint te, de még messze a lovaglástól, és egy bácsi megengedte h lovagoljam a lovát..., estem is szépeket, bár mázlim volt, de így utólag visszagondolva, nem voltam normális...
2012. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!