Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy jó méretű...

Szeretnék egy jó méretű lovat. Segítettek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan lovat ami méretben is illik hozzám. Én jelenleg 41 kg és 155 cm magas vagyok. melyik az a ló/póni méret (centiben)ami jó hozzám? (Csak a méret érdekel) Előre is köszönöm!

2012. máj. 7. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
10 évesen hova akarsz lovat?Miért nem szólsz szüleidnek ? jah hogy ugy is lebeszélnének ..értem
2012. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálgatni őket, van olyan ismerősöm, aki 165 cm-rel pónin nyomja, meg kisgyerekeket is, 130-140.cm-rel látok 170-es lovon. Lényeg hogy jól tudd adni a segítségeket.
2012. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az 1. hozzászólonak csak annyit tudok mondani hogy kérlek ha negatív hozzáállásod van akkor inkább ne írj semmit.

A 2. nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2012. máj. 8. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyit nősz még. A jelenlegi méreteidhez inkább ló illik, valami kisebb termetű, kisbéri félvér, egy nem túl kicsi arab, vagy valami hasonló méretű. A ló kiválasztásában a dongázottság is fontos (az, hogy mennyire "széles"): egy rövid lábú embernek kényelmesebb egy kevésbé dongázott ("keskenyebb") ló, egy hosszú lábúnak inkább egy szélesebb. Szóval a testalkatod is számít.
2012. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!