Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szeretünk ennyire a lovakban?

Mit szeretünk ennyire a lovakban?

Figyelt kérdés

még csak 3 hónapja lovagolok, minden héten egyszer. De annyira de annyira hiányoznak hogy fuu.:)

Miért?

Én nagyon megszerettem őket.

Nagyon gyorsan.


2012. máj. 7. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam, és vagyok is:) Szerintem azért, mert olyan, mint mikor van egy új barátod, akivel imádsz lenni, aki mindig kedves, egy hullámhosszon vagytok, csak egy lónál nem ér csalódás, vagy ha nem olyan jófej paci, akkor van cél, amit el kell vele érni...
2012. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Az még rosszabb érzés amikor beleszeretsz és több éven át imádod és kiderül hogy eladja a tulaj és már vevő is van rá.
2012. máj. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy én mit szeretek a lovakban: barátságosak, kedvesek, szépek, önzetlenek. Ahhoz, hogy velük legyek, ki kell mennem a természetbe, ahol jó a levegő, szép a táj, csend van, dalolnak a madarak, illatoznak a fák és a virágok. Megnyugtat és kikapcsol a velük való foglalkozás, és a lovardában levés.
2012. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D
2012. máj. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!